Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ha egy szomszéd...

Mit tehetek ha egy szomszéd folyamatosan sérteget, rágalmaz, és rosszat akar nekünk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értjük mi a baja,nincs veszekedés,hangos zene,pici gyerekünk van,aki nem is sírós.Nem is találkozunk vele.Hová forduljak?
2011. szept. 20. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkoztok, hogy sérteget? Ne foglalkozzatok vele, vagy verjétek pofán. Vérmérséklet szerint.
2011. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
ti is sértegessétek, rágalmazzátok és hangosan hallgassatok zenét mikor ő aludna. Mást nem tudsz tenni.
2011. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is találkozol vele,akkor nem sérteget,maximum rágalmaz. Ne törődj vele.
2011. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én először megkérdezném tőle, hogy mi a baja. Lehet hogy akaratlanul is csaptok zajt olyasmivel, amiről nem is gondolnátok. Például sokáig meg voltam győződve róla, hogy a felső szomszédom vasgolyókat gurítgat fel-le a lakásában, aztán egyszer felmentem hozzá emiatt, akkor láttam, hogy a gyerek dömperrel hajtja magát, aminek náluk annyira nem is volt zaja, nálam viszont rettentően dübörgött. De ha nem tud semmi konkrét okot mondani, akkor te sem tudsz mit kezdeni a helyzettel, szóval ez esetben ereszd el a füled mellett a rágalmait.
2011. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy sérteget,hogy kiáll a lépcsőházba,és onnan fennhangon mondja a kitalált "sérelmeit".Magának,vagy a szomszédjának.De olyan abszurd dolgokat,hogy égnek áll a hajam!A férjem részegen jön haza,kulcsra zárjuk a lépcsőházajtót,én sosem takarítok, stb.Vagy ha hazajövünk,és pont kint van azt mondja:na,megjöttek a cigányok!Ezt már nem tűröm el!
2011. szept. 20. 13:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,és nem is vagyunk közvetlen szomszédok!Egy közös falunk sincs.Másik emeleten lakik,és ott is a szembe lakásban.
2011. szept. 20. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljetek vele higgadtan. Találjatok közös kompromisszumot, de semmi esetre se erőszakkal, vagy rendőrséggel jöjjetek, mert az háborút indítana el. Tudom milyen amikor valaki szenilis, kaptam belőle én is az előző lakóhelyemen, és csak szép szóval lehet megoldani. Ha ez nem segít, akkor ne vegyetek róla tudomást...
2011. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jamesbond ***** válasza:

Csinálj hangfelvételeket és ha már van több használható, szólj neki hogy mostantól felveszed amit mond, és ez hallatszódjon is a felvételen.

Vagy megijed és abbahagyja, vagy törvényes bizonyítékod lesz az ő tudtával.

2011. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!