Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy feljelentést tartalmazó...

Egy feljelentést tartalmazó rendőrségi levelet nem tudok átvenni, mert jelenleg külföldön tartózkodom. Szeretném ezt elintézni, de hazautazni csak 1 hónap múlva lesz lehetőségem. Nem tudom mi történik addig is, így, hogy nem tudom átvenni a levelet?!

Figyelt kérdés
Engem jelentettek fel, és ez az első ízben érkező levél, mivel nem tartózkodom otthon így most csak egy postai értesítő.
2011. szept. 29. 01:52
 1/2 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra vonatkozott pontosan, hogy ilyen esetben pontosan mi az eljárás menete? Hányszor postázzák ki? És esetleg megbízhatok-e egy ügyvédet aki átveszi és eljár az ügyben, amíg haza tudok utazni.
2011. szept. 29. 05:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Ügyvéd átveheti természetesen, az adott rendőrségen a meghatalmazás bemutatása után.

A postai levelet nem tudja más átvenni? Attól, hogy hivatalos iratként kézbesítették, még a nem sk. jelzésű hivatalos iratot átveheti családtag is.

2011. szept. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!