Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A népszámlálási kérdőív...

A népszámlálási kérdőív kitöltése mindenki számára kötelező, vagy elég családonként egy személynek kitöltenie?

Figyelt kérdés
Anyám kapott, de tesóm és én nem kaptunk, holott egy az állandó lakcímünk, igaz, én 2 éve már külön élek, de még mindig odahaza vagyok bejelentve.
2011. okt. 5. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Lakásonként jár egy kérdőív. A kérdőíven van egy lakás azonosító, amivel a neten akárhány példányt ki tudtok tölteni. Ezért kapott minden,egy címen élő ember egyetlen kérdőívet. (feltételezték ,hogy sokan neten töltik ki).

Ha mégis beengeded a számlálóbiztost, akkor jelzed neki, hogy még kéne 2 papír, ő előveszi és kitöltitek közösen.


Egyébként kötelező kitölteni! 50.000 Ft a bírság annak, aki megtagadja.

2011. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csak egy személyi lapot kap mindenki. Majd ha jön a biztos nála lesz több is.

Vagy kitöltitek a neten

2011. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mi 6an élünk egy házban, de ugyanígy egy személyi kérdőívet kaptunk. Tegnapelőtt jött a számlálóbiztosunk és akkor hozta a maradék 5kérdőívet, azt mondta mindenki csak egyet kap, és ők viszik ki mindnekinek a maradékot.
2011. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon sokan neten töltik ki,még az az egy is túlzás. De legalább nem pazarolnak lakásonként egy csomót
2011. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mint azt naponta 100* megírjuk, minden lakásba egy kérdőívet kaptok, és ott kell kitöltened ahol laksz, nem ott, ahol be vagy jelentve.


"csak" ennyit ad ki az oldal keresője:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=n%E9psz%E1ml..

2011. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, semmi hasonló kérdést nem adott ki a rendszer, ugyanis ha elolvasod, a kérdésem arra vonatkozott, hogy mindenkinek kötelező-e, de nem vitázom veled, minden szép és jó lenne, ha otthon családi körben kéne válaszolgatnom, de nem ez történik, hanem az, hogy 200 km-re lakom a szüleimtől, úgyhogy alma..Egyébként nevetségesnek tartom azt, hogy feltételezik, javarészt neten töltik ki az emberek, hát hadd döntsem már el én, melyik módját választom, nem ezen kéne spórolni..És akkor ez kerül milliárdokba!

Kérdésemet töröltem, nem érdekelnek a hozzászólások, az eddigi válaszokat értékeltem....

2011. okt. 5. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem egészen értem. Nálunk jött a számláló adott egyet a lakásra, meg egy személyit, aztán kérdezte lakik-e még valaki, és akkor adott egyet a páromnak is. Pedig egyikönk sincs bejelntve ide. Ahová be vagyun jelentve, ott meg egyikünk anyja sem kért külön azért, mert oda vagyunk bejelentve. Anyád hibázott, valószínűleg ő kérte még a kettő másikat.
2011. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, ha már valakinek van nete, olyan szinten boldogul vele. hogy fel tudja a kérdését rakni a Gyk-ra, akkor az miért nem inkább arra szánja azt a kis időt, hogy kitöltse neten a kérdéseket?

Én azt értem, hogy olyan is lehet, hogy valakinek nincs nete, vagy nem ért semmit a mostani technikákhoz, de az meg nyilván nem a neten fog ezután érdeklődni.

2011. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkink kötelező, mert mindenkit megszámolnak.
2011. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd át jobban , naponta legalább 5-10 "kötelező-e", "mi van ha nem", "hol kell kitölteni" típusú kérdést tesztek fel, de könnyebb azzal a kevés IQ-ddal behisztizni, mint olvasni, urambocsá' gondolkodni!
2011. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!