Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van-e joga a népszámlálónak...

Van-e joga a népszámlálónak megtagadni az azonosító, illetve az internetes kód kiadását, amennyiben Én szeretném kitölteni a nyomtatványt interneten?

Figyelt kérdés
Mi is megkaptuk a népszámláláshoz a borítékot,mely biankó nyomtatványt tartalmazott.A számlálóbiztos, egy "Hilda" nevezetű hölgy ragaszkodott a nyomtatvány kitöltéséhez. A burkolt fenyegetése ellenére sem változtattam elhatározásomon. Mindez történt Szigetszentmiklóson, 2011,október 10-én du.17-kor.
2011. okt. 11. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

jutalékot kapnak a nem netes kitöltések után


nálunk sem volt rajta kód, (egy kedves, özvegy utcabeli hölgy a biztosunk) itthon kitöltöttük, telefonon szóltunk neki,hogy kész van, átvette az ablakból és kész

2011. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden kérdőívért 600-. Ft-ot kapnak.
2011. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért én a kedves Hilda-t bejelenteném a KSH-nál.
2011. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a jegyzőt hívnám fel, egyébként NINCS JOGA.

De nem kaptad meg az egységcsomagot? Mert abban van a kód, nem a számlálóbiztos adja.

Vagy csinálhatsz úgy, mint aki nem kapta meg a csomagot (ha hiányos volt, akkor végülis nem kaptad meg), és a jegyzőnél kérj másikat.

2011. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mi neten töltöttük ki, minden rendben volt vele. De nem külön kértük/kaptuk a kódot. A borítékban volt.
2011. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A borítékban benne kell lennie az azonosítónak és a kódnak.


Ökörköri

2011. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is a neten keresztül intéztem.


Ökörköri

2011. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, a kollégámnál van kérdőív, most tölti, megnéztem.

Az internetes kód magán a kérdőíven van rajta. Tehát ha kérdőívet kaptál, akkor kódot is kaptál. Töltsd ki nyugodtan, bármit károg Hilda.

2011. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a boríték egy biankó nyomtatványt tartalmazott, és ezért próbáltam a "Hildától" megtudni, mert nála megvolt, de nem adta ki.Csak emiatt kérdezem, mert ez nekem nem alternatíva, ha helyettem eldöntenek dolgokat.
2011. okt. 12. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!