Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyes (tartósan beteg kisfiam...

Gyes (tartósan beteg kisfiam miatt hosszabbítva) mellett részesülhetek munkanélküli segélyben?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki március 1-től munkanélküli leszek.Jelenleg 6 órában dolgozom és tartósan beteg 3,5 éves kisfiam után GYES-t is kapok.

Az lenne a kérdésem, ha kirúgnak akkor jogosult vagyok-e munkanélküli járadékra?


2012. febr. 7. 15:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam 4,5 éves munkaviszony van mögöttem.
2012. febr. 7. 15:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem -de csak szerintem- mivel mindkettő állami ellátás nem valószínű. De a munkanélküli központban biztos szivesen adnak felvilágositást!
2012. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. febr. 7. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, még mit ne.........
2012. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Regisztrálni regisztrálnak, de álláskeresési járadékot (munkanélküli segélyt) nem kaphatsz a GYES ideje alatt. Választanod kell a 2 ellátási forma között: vagy álláskeresési járadék, vagy GYES. Számold ki, melyikkel járnál jobban anyagilag.
2012. febr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.A munkanélkülim majdnem duplája a GYES-nek, úgyhogy az a jobb, ha nem találok gyorsan munkát.
2012. febr. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!