Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A jegyzőkönyvbe bekerülhet...

A jegyzőkönyvbe bekerülhet olyan bírói vélemény, ami hazugság? Továbbá polgári peres tárgyaláson nem kötelező részt venni? A jegyzőkönyvet nem szokták aláíratni? Mert tudtommal de.

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt a bírónak véleménye sem lehet. Nem kritikusként alkalmazzák.
2012. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, Én is pont így gondoltam, és mégis tényként leírt vmit, ami egyáltalán nem igaz, és amiről én is nyilatkoztam.
2012. febr. 10. 22:36
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerinted lenne értelme fellebbezni, vagy mit lehetne ilyenkor tenni? Eléggé jogszerűtlen.
2012. febr. 10. 22:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne véleménye? A tárgyalási jegyzőkönyvet nem íratják alá.
2012. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez a baj, bár én is hazudozhatnék összevissza olyan jó pénzért, mint amennyit ezek a gerinctelenek felvesznek..


De még mindig képtelen vagyok megérteni, h amiről egyértelműen elmondtam a dolgokat, azt ő milyen jogon írja át hazugsággá a jegyzőkönyvbe úgy, mintha tény lenne..

2012. febr. 10. 22:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmilyen joggal.
2012. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Előbb mondjuk dolgoznod kéne annyit azért a pénzért, úgy már lehet nem tetszene az üzlet.
2012. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sehogy se tetszene, és nem is írtam komolyan, megvetem az aljas és hazug embereket. :)
2012. febr. 11. 08:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Megmásította a szavaidat? Mintha mást mondtál volna?
2012. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, mondhatjuk így is. A másik fél hazug tényként közölt egy dolgot, amiről a bíró engem is megkérdezett, és elmondtam, hogy is volt az eset.

Na és miután érthetően elmondtam, a jegyzőkönyvbe mégis az került bele, ami nem igaz.

Az egész tárgyalás elég kamu szagú volt, de ez a jegyzőkönyves dolog kiütötte nálam a biztosítékot.

2012. febr. 11. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!