Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Damu ügy! Nekem megint ügy...

Damu ügy! Nekem megint ügy tűnik egy újabb rosszul hozott ítélet, ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 12:17
1 2
 1/15 fehérpákó válasza:
0%
azt hogy Damu ártatlan...ártatlanul pedig nem kéne 4 évet ülnie
2012. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Hogy hogy rosszul?Testi sértést követett el.
2012. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én már nem tudom mi az igazság,de ha valóban "állva történt a dolog"akkor azért az elgondolkodtató.
2012. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én sme tudom. Az tény, hogy nemi erőszak áldozatait gyakran meghurcolják, nem hisznek nekik, sőt sok esetben már-már az elkövetőt veregtik vállon, hogy persze a nő tehet róla, ő hívta ki maga ellen a sorsot. Ez szerintem nagyon gáz.


Viszont Damu nője tudta, hogy mekkora egy agresszív állat a párja, előbb kellett volna lépnie-le lépnie.

2012. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam mert a bizonyítás során a következő tényt figyelmen kívül hagyta a bíró ha egy nő ugyanolyan magas vagy picit magasabb mint egy férfi lehetetlen állva megerőszakolni.
2012. márc. 21. 12:40
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom... Ezt a damut egy idegbeteg majomnak tartom. Én bármit kinézek belőle!
2012. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

még ha közismerten is egy bunkó f*sz akkor se nézek ki belőle ilyet és állítani tanúk nélkül sokmindent lehet, itt már eleve az a baj, ha beperelnek, akkor hátrányból indulsz, mert alperesként neked kell bizonyítanod az ártatlanságot, mármint hogy nem történt meg, nempedig aki bevádolt valamivel.

Mivel egyiknek sincs tanuja mert ugye nem álltak felettük az esetkor, innentől nehéz bármit tenni, de meggyőződésem hogy a sz*rházi bírói testület megint részrehajlóan döntött puszta érdekből, nem vettek figyelembe minden bizonyítási eljárást, meg tényt se ami erősen kétségbevonja a vádat.

Eleve most mennyire hiteles az a vádló akinek az 5 tanúvallomása mindig másként hangzott el, mint egy népmese?! valaki egyszerűen le akarja ütni a nyilvánosság sakktáblájáról damu haverunkat.

2012. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

A büntetés ha igaz a nemi erőszak és bántalmazás akkor jogos hisz már régebben is volt több erőszakos bűncselekménye és akkor olcsón megúszta!

Valamint ugye itt szándékosságról beszélünk!


És lehet mondani hogy inog a vád mert van több ellentmondás de végeredményben itt vagy megtörtént a dolog vagy nem. A bíróságnak erről kellett döntenie.

Ha megtörtént akkor az alapján kell ítélnie hogy egy erőszakos ember a sokadik és egyre súlyosbodó ügyében milyen büntetést kapjon! Ekkor jogos a büntetés mértéke!


Ha meg nem bűnös akkor ugye nincs büntetés!


A bíróság úgy gondolta hogy megtörtént az eset és innentől nem nagyon adhatott kevesebbet hisz egy visszaeső erőszakoskodóról van szó.

2012. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 13:06


"Damu haverunk"


Gondolom akkor is kapna egy haveri ölelést tőled, ha valamelyik nőrokonadat erőszakolná meg...

2012. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

látszik rajta h nem csinált semmit

szerintem a csaj kiprovokálta magának hisztizett és a hapsi adott neki vagy 2 nagy pofont

de az a csaj úgy néz ki mint egy idegbeteg

2012. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!