Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvénysértő ez? (ügy részlete...

Törvénysértő ez? (ügy részletezése alul)

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Van egy kis 5 tagú csapatunk. Hétvégén rendszeresen kijárunk az erdőbe gyakorlatozni (airsoft-lövészet, kúszás, futás, akadálypálya, gázmaszkban futás, rejtőzködés, sebesültszállítás és terepismeret). Na de a dolog ott kezdődik, hogy a városban találkozunk mindig menetfelszerelésben (egységesen mindenkinek német terep zubbony és nadrág a bakancsba betűrve, MH hátizsák, MH rohamsisak, ujjatlan bőrkesztyű, oldalunkon gázmaszk, hátizsákból kilóg a gyalogsági ásó, és van közös felvarrónk is: fehér pajzsban egy vörös kettőskereszt. Nem esős időben 150x90-es magyar hadizászlót (farkasfogas-címeres) is viszünk egy rúdon, és amikor megyünk, akkor kettes oszlopban egyszerre lépünk, az 5. ember elöl áll és viszi a zászlót. Kérdés, hogy ezzel megsértünk-e valamit, mert akkor változtatunk egyből.
2009. jún. 16. 01:25
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy a hátsó két ember katonai hordágyat is szállít, nincs köztünk nagykorú, nincs nálunk semmi illegális fegyver (vipera, gumibot, tonfa, boxer). Egyszer a rendőrök megállítottak igazoltatni (nem volt semmi), de akkor csak ketten voltunk és nem volt rajtunk a sisak.
2009. jún. 16. 01:28
 2/29 A kérdező kommentje:
Ja, és mondták már a szüleim, hogy az "egyenruhánkat" vigyük ki egy táskában és az erdőben öltözzünk át, de hát annyi cuccot lehetetlenség vinni.
2009. jún. 16. 01:30
 3/29 A kérdező kommentje:
Még valami: a gyalogsági ásó az tokban van, és a táskából csak a nyele lóg ki.
2009. jún. 16. 01:30
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
ha megengedsz egy kérdést: te normális vagy?:-D
2009. jún. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
A gyalogsági ásó minek?:D
2009. jún. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Törvényt nem sértetek, de elmeorvosra van szükségetek.
2009. jún. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném, hogy törvénytelen. Érdekes hobbi, de szerintem semmivel nem elmebetegebb mint bélyeget gyűjteni.
2009. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire foglalkoztat titeket ez a katonásdikiképzéses

edzés,akkor miért nem jelentkeztek katonai iskolába. Ott biztosan levezethetnétek minden felesleges energiátokat.Gondolom a fegyelem is fontos ebben a sajátos gyakorlatozásban,így a legegyszerűbb megoldás a fent említett iskola.

(remélem,hogy léteznek még ilyen iskolák)

2009. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Én pszichológus vagyok, és én is azért igencsak döbbenettel olvastam soraidat. Ez tipikusan a valahová való tartozás erőltetett fpormája, ne haragudj, sztem keressetek pszichológust, 17 évesen még elképzelhető, hogy lehet ezzel kezdeni valamit. Durva eléggé.
2009. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, barátnővel hogy állsz?
2009. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!