Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az édesanyám élettársa a 2...

Richi18 kérdése:

Az édesanyám élettársa a 2 hónapos szopo babát engedély nélkül akarja elvinni az ő anyjához mit tehet ez ellen?

Figyelt kérdés

Ugy kezdődött hogy 2009 nyarán apum anyum elvált és a ház másik 50%-a gyerektartás fejében anyumra szállt. Erre az életttársa anyja rá akar szállni olyan cimmel ,hogy övé a ház fele holott a kicsi fiának sincs még köze hozzá ,mivel hogy csak fél éve élettársak és extrának munkanélküli isteniti az anyját anyum mellett képtelen volt kiállni mikor ki kellett volna normális ember az anyja ellen is szembe száll a párjáért.De anyum párja engem nem tartott semmien modon nem támogatott és a többi.

Az anyai képességet egy olyan ember akarja felül birálni akinek még az életbe nem nevelt gyereket de anyum már engem felnevelt. Utolag még mikor az élettársa anyja kétszer is megjelent egyáltalán nem köszöbt anyumnak se és még a kézmosás is elmaradt.


2012. ápr. 6. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Utolag még mikor az élettársa anyja kétszer is megjelent egyáltalán nem köszöbt anyumnak se és még a kézmosás is elmaradt



Oké azt értem, hogy nem köszönt, de a kézmosás hogy jön ide?



Apád a ház felét miért nem rád íratta? Ésszerűbb lett volna.


De anyum párja engem nem tartott semmien modon nem támogatott és a többi.

Ez most mi??


Annyira kesze-kuszán fogalmazol, hogy szinte semmit sem értek ebből.

2012. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Mi van? Kinek a gyerekéről van szó?
2012. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy nehezen kibogoztam az egészet, de nekem valahogy nem egyértelmű, miért akarja elvinni?

De egyébként is, nem szakíthat el egy ilyen pici gyereket az anyjától...

2012. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem mosott kezet?
2012. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok mindenről írtál... de hogy jön ide a baba?
2012. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Kinek a 2 hónapos babája?

Mi köze van anyud élettársának az anyjának a házhoz?

Hogy jön ide az hogy anyud élettársa nem támogatott?

Ki nem nevelt még fel gyereket aki anyud anyai képességeit akarja felülbírálni?

Hogy jön ide hogy nem mosott kezet?

És alapvetően hogy jön az egészhez a 2 hónapos baba???


Esküszöm, nem értek semmit....

2012. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A kezét törném el ha hozzányulna a 2 hónapos gyerekemhez engedély nélkül, nemhogy elvinni bárhová.

Ha anyuka babázni akar, menjen ő hozzátok ..

(Ha jól értelmezem ....)

2012. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsonak az anyja nem jöhet a házba mivel elöször jött anyum köszönt nem viszonozta másodszor meg se bu se bá bejött ebböl lett cirkusz és le cigányozta anyum holott nagyon nem cigo csak kreol szinü a böre a fehértöl pár tonussal sötétebb és el lett zavarva ide nem teheti mára lábát be sem de a "kedves" apuka minden áron vinné husvétolni azok ellenére amik megtörténtek. Jut eszembe aki a kézmosás részt nem fogta fel higénia vásárlásbol jöttek Tesco tele van baktériummal és a többi én ha kimegyek cigizni is bejövök kezet mosok erröl ennyit aki emg nem ismeri a higénia fogalmát halott ember.
2012. ápr. 6. 15:02
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Két hónapos babát anyja nélkül senki nem visz sehova. Ha megpróbálja, és komolyan gondolja, akkor ha kell, leütöm, hogy 3 napig fekszik! Ember az ilyen?
2012. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

vegyél már vissza magadból


Talán ha kifejtetted volna mire írod a kézmosást akkor nem kérdezte volna meg senki, tudod nem látunk bele a fejedbe és fogalmunk sincs, hogy te mire gondolsz.


Ha apuka el akarja vinni a gyerekek a mamát megnézni akkor had vigye, hisz az ő gyereke is, 1-2 órát kibír a gyerek az anyja nélkül.


Azért mert a mamának bunkó a stílusa még szeretheti az unokát.

Neked meg ebbe semmi beleszólásod, hisz nem a te gyereked, majd anyud és mostoha apád megbeszélik.



És nem az van halálra ítélve aki nem ismeri a higiénia fogalmát, hanem az aki cigizik.

2012. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!