Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Leltarozasi problema. Admin...

Leltarozasi problema. Admin vagyok. Segitesztek?

Figyelt kérdés
a piacon dolgozunk egy europai varosban. cuccokat arulunk es en adminisztrator vagyok. a leltarozasnal egy arura nem irtamoda az aru arat. ma az uj elado elatta azon aron ami a felette levo aruhoz volt irva.es az az aru sokkal olcsobb mint amit eladott. ma a fonokom csengetett hogy a kulombseget levonja tolem. ez majden a fele annak amirt ezert kapok. mittegyek? volt joga eladni az arut megjelolt ar nelkul? az arun nallunk nincs arcimke, az arok mind egy tablazatban van amit az elado a leltarozas utan kap. mi a piacon dolgozunk es nem magyarorszagon. tudom az en hibam hogy nemirtam oda az arat. de ijen helyztben mi a teendo?
2012. ápr. 22. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Járj iskolába.
2012. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!