Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszédban van pár tyúk...

A szomszédban van pár tyúk meg kakas. Pont az ablakunk alatt. Mivel mostanában meleg van este is, nyitott ablaknál alszunk. Reggel mindig a kakasokra kelünk, kb 7 körül. Tehetünk valamit?

Figyelt kérdés
Épp most végeztem az érettségivel, jó lenne pár napot pihenni, és nem hajnalba kelni. Jogilag lehet tenni vmit? Akármit, nem tudom. És csukott ablakon át is hallatszik... Lassan ott tartok, hogy csúzlival leszedem őket...
2009. jún. 25. 22:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Semmit , de van egy nagyon jó húsleves receptem ha érdekel:)

Nah komolyan, füldugó esetleg?

2009. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Beszéljetek a szomszéddal! Tegye a saját ablaka alá a ketreceket! Na, jó! Ez a lényeg, csak szépen kell megmondani.
2009. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
82%
Dobd ki az ébresztőórát.
2009. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
73%
én tuti beszélnék a szomszéddal. Ez felháborító!!!Húúú én kinyirnám a kakasokat!:)
2009. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Beszéld meg a kakassal, hogy később feküdjön és később is keljen. És mielőtt kukorékolna, végezze el a dolgát, mosson fogat, stb. Ez legalább még egy fél óra haladék a kukorékolásig!
2009. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretek kakas kukorékolásra ébredni. Most kétóránként ébredek gyerek sírásra. A kakas jobb volt!
2009. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Kábé semmit sem tehetsz, ha az önkormányzat engedi, hogy ilyen állatokat tartsanak az adott területen. A kakas kukorékolással jár, néma kakas meg nincs. Nálunk is kukorékolnak, tudom ez nem vigasztal, de én már fel sem veszem. Inkább idegesít, hogy a szomszédék riasztója minden éjszaka beindul, és hallgatnom kell, ahogy vijjog...


Értem én, hogy zavaró, de nézd, a kutya ugat, a disznó röfög, a macska belesz@rna a veteményesedbe, a tehén bőgne.. Lassan ott tartunk bármilyen állatot tart a szomszéd már megyünk is panaszra, hogy hangos/büdös/átjön stb. Az énekes madarakat mikor kezdjük kilőni? Meg a tücsköket széttaposni?

2009. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Bármit tehetsz, csak azt ne amit Jimmy!!
2009. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Higgadtan a szüleid beszéljék meg a szomszéddal, semmiképp ne civakodva. Akkor lehet kompromisszumot kötni, és megérthetik, hogy ez így nem túl jó. A hangon kívül meg ugye ott a szag is, mert az is van és nyitott ablakon az is bejön.
2009. jún. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor nincs semmi tennivaló! Ez falun természetes!
2009. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!