Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes lenne jelezni a...

Érdemes lenne jelezni a tárhelyszolgáltató felé a pro anás (anorexiát támogató) weblapokat? Tennének valamit az ügyben?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam néha be szoktak ilyeneket zárni, hátha sikerrel járnék. Szörnyű ami az ilyeneken megy...
2012. jún. 14. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:

miért zárnák be?


törvénybe ütközik szerinted? nem. mindenki maga dönti el, hogy cseszi el az életét.

2012. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy a csudába tudna már egy weblap anorexiát támogatni?

Aki olyan buta, hogy bedől az ilyesminek, az anélkül is anorexiás lenne nagy valószínűséggel.

2012. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudod egyáltalán, mi az, hogy pro-ana? Olyan oldalak, ahol a megbetegedettek, segitik egymást KIJÖNNI ebböl a betegségböl és ELRETTENTÖ képeket meg cikkeket tesznek közzé!


Egyáltalán NEM TÁMOGATJÁK az anorexiát, hanem éppen ellenkezöleg!

2012. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból rákerestem, és bakker tényleg van ilyen oldal... :D (proana.hu - nem semmi hogy valaki képes volt egy komplett weboldalt leprogramozni meg domaint regisztrálni. :D)
2012. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 3.-nak üzenem, hogy vannak olyanok is ahol segítik egymást, de olyanok is szép számmal ahol támogatják egymást a "nem evésre". Ezeket is pro ana oldalaknak nevezik.
2012. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De, 3., sok ilyen oldal bizony, hogy támogatja.

Eddig nem ismertem, de a kérdés miatt utána néztem, hát... elég durva.

Ugyanakkor továbbra is fenntartom, hogy aki ilyen buta, hogy ezt követi, azzal nem lehet mit csinálni, az oldal letiltása sokat nem segítene, aki ezt keresni, úgyis talál majd társaságot hozzá.

2012. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy miért kéne ezeket az oldalakat letiltani?
2012. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:

"Tudod egyáltalán, mi az, hogy pro-ana? Olyan oldalak, ahol a megbetegedettek, segitik egymást KIJÖNNI ebböl a betegségböl és ELRETTENTÖ képeket meg cikkeket tesznek közzé! "


Nem, ezeken az oldalakon többnyire anorexiások abban segítenek egymásnak, hogy hogy tudnának még soványabbak lenni. Aki valóban anorexia nervosaban szenved, annak nem elrettentő kép egy csontsovány test látványa, hiszen maga is arra törekszik.

2012. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a természetre bíznám az egészet. Ha valaki olyan hülye akkor kerüljön csak a természetes kiválasztódás körébe. (természetesen most azokról beszélek, akik vaságyastól együtt 40 kilósak, és még fogyni szeretnének) Ennyi.
2012. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!