Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki ölte meg John Fitzgerald...

Ki ölte meg John Fitzgerald Kennedy-t?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg a CIA de erről csak feltételezések vannak.
2009. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

George Bush, a cigányok, meg a zsidók.


A politika részlegben minden felmerülő probléma a cigányok, a zsidók, a zsidóbérencek, a szocik, a libszik meg az ilyenek miatt vannak. Ezt tanuld meg.


Bocs, hogy elrontottam a threadedet, de feltételezem a kérdés sem volt komoly, mivel nem tudja senki sem rá a választ.

2009. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
te nem normális RASZISTA BAROM NE IRKÁLJ ILYEN BAROMSÁGOKAT KÖSZI
2009. júl. 15. 15:35
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Szarkazmust gyakoroltam.

Te pedig ne kérdezz baromságokat, ha nem akarsz barom válaszokat.

2009. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

te nem normális RASZISTA BAROM NE IRKÁLJ ILYEN BAROMSÁGOKAT KÖSZI


Rasszista két s, ha már ennyire szereted használni.

Egyébként több lövés érte: egyiket hátulról kapta, valahonnan egy ablakból.

A másikat pedig a saját SOFŐRJE (!) lőtte ki rá, nem rég linkeltek be egy videót, amin rajta van.. Azért loccsant ki az agya.

Egyébként (sajnos) tényleg néhány elvetemült zsidó öl(et)hette meg.

2009. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"politika részlegben minden felmerülő probléma a cigányok, a zsidók, a zsidóbérencek, a szocik, a libszik meg az ilyenek miatt vannak. Ezt tanuld meg."


Szerintem meg a politika részlegben minden probléma a nyíltan provokáló vadbarmok miatt van.

2009. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyébként te nem szarkazmust gyakoroltál,hanem iróniát.


Én meg őszinteséget...

2009. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"1963 júniusában Kennedy elnöki ukázban utasítja a pénzügyminisztériumot, hogy (a jegybank szerepét játszó Federal Reserve System megkerülésével) kezdje meg olyan két- és ötdollárosok nyomtatását, amelyek fedezeteként minden olyan állami ezüsttartalékot fel kell használni, amelyre addig bankjegyet nem adtak ki. Ez a közel 4,5 milliárd (akkori) dollár nem volt kis pénz, de az abban az évben kereken 50 éves Fedet nem is az összeg háborította fel, hanem az a tény, hogy ezzel a lépésével Kennedy elkezdte felszámolni a szervezet mindenhatóságát és a pénzgyártást (a monetáris politika eme nélkülözhetetlen eszközét) ki akarta venni a Fed kezéből, odadobva azt a Treasury-nek (pénzügyminisztériumnak).


Felháborodásukban kollegiálisan osztozott a világ jegybankjainak jelentős része, ugyanis Oslótól Buenos Airesig minden bankár tudta, hogy ha ez Kennedynek bejön, minden állam- vagy kormányfő követendő példát fog látni a nemzeti bankok és a pénzügyminisztériumok közötti munkamegosztás újragondolásában."


[link]

2009. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A hivatalos jelentés szerint Lee Harvey Oswald lőtte le egy tankönyraktár hatodik emeletéről.
2009. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
a zsidómaffia ölte meg, mert ki akarta rántani a mindenható bankárok lába alól a széket (akik így elvesztették volna az ország fölötti uralmat. csak hogy értsd miért is: Add nekem egy nemzet valutájának ellenőrzését, s az már nem érdekel, ki hozza a törvényeit!” (Mayer Amschel Rothschild)
2009. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!