Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudok utánajárni, hogy...

Hol tudok utánajárni, hogy bizonyos földterületekre vettek-e fel állami támogatást az utóbbi 4 évben?

Figyelt kérdés
Örököltünk földeket és mindet a nővérem nevére irattuk. Honnan tudom, hogy ő vett-e fel támogatást, és nekünk nem szólt?
2009. júl. 23. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

megkérdezed tőle..


ha az ő nevén van, durván semmi közöd hozzá

2009. júl. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez miért érdekel? Ha a növéredé, akkor semmi közöd hozzá, magánügye.
2009. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sehol és még jogtalan is!
2009. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bármily furcsa, van közöm hozzá! Azért lettek az ő nevére iratva, mert egyszerűbbnek tűnt így, mintha hatan (annyian vagyunk testvérek)lettünk volna tulajdonosok. Gondolom, ha igazat mondana, már rég megkérdeztem volna tőle!

Ez csak egy kérdés volt, és nem gondolom, hogy sértegetéssel kellene megoldani rá a válaszokat!

Köszönöm.

2009. júl. 24. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
már bocsi, de ha papíron az övé akkor jogilag semmi közöd hozzá, olyan mintha az én házam dolgai után érdeklődnél...
2009. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!