Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 8 napon túl gyógyuló sérülésem...

8 napon túl gyógyuló sérülésem van (arc csont repedés) verekedés miatt, az elkövetőnek már volt pár ügye, garázdaság, pár verekedés, hamis tanúzásért 3 év felfüggesztett, pénzbüntetés stb. Milyen büntetést kaphat az elkövető?

Figyelt kérdés
a vád súlyos testi sértés, és garázdaság.

2012. szept. 17. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
letöltendőt
2012. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
önvédelemre akar hivatkozni, kocsmában történt, ő kezdeményezte a verekedést és régóta igérgette, ijedtemben megfogtam egy üveget,de nem indultam felé,hogy leütöm vele-csak ő állítja ezt, tanúm van rá
2012. szept. 17. 17:20
 3/8 A kérdező kommentje:
vagyis arra,hivatkozik hogy megijedt attól,hogy leütöm az üveggel és azért kaptam verést,de ő már meglökött és megrugott mielőtt bármilyen üveg szóba jöhetett volna
2012. szept. 17. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked már volt ügyed? Ha nem akkor inkább neked fognak hinni. Ellenben most raverik azt a 3 évet is.
2012. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És visszaeső. Az ilyen miért nem húzza meg magát? Most majd ül 4-5 évet.
2012. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem volt még komolyabb ügyem,csak egyszer voltam szemtanú,de én semmit nem kaptam..
2012. szept. 18. 06:02
 7/8 anonim ***** válasza:
A tanuskodas nem szamit.
2012. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A tanúskodás semmit nem számít, nem te voltál a vádlott. valószínűleg most 3 év letöltendőt kap!
2012. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!