Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne megoldani a cigányság felzárkóztatását?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
A beígért 1 millió új munkahely sokat segítene.
2012. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sehogy. Akik nem akarnak beilleszkedni azokkal nem tudsz mit kezdeni.
2012. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha nem találnak valami megoldást, akkor robbanni fog ez a probléma...
2012. nov. 24. 16:11
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Már meg van a megoldás. Mivel a kormány is belátta, hogy nem lehet őket soha felzárkóztatni a magyarokhoz, ezért inkább különböző gazdasági lépésekkel a magyar lakosságot süllyesztik le arra a szintre. Mondjátok, hogy nem zseni a mi Viktorunk?! (remélem értitek az iróniát)
2012. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj,hogy a legtöbb ember egy kalap alá veszi a cigányokat.Cigány,akkor lop,és nem akar dolgozni.Pedig rengetek roma van aki dolgozna,aki beilleszkedne,ha engedné a társadalom.Itt vagyok pl én :) Persze aki nem akar,az nem is tud felzárkózni,tény hogy ilyen is van szép számmal,főleg az oláh cigányok körében.De aki akar,az sem tud beilleszkedni.
2012. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy a Kádár- rendszerben! Munkát kell nekik adni, cigányiskolákat működtetni. Akkor mind dolgozott,és nem volt közöttük annyi bűnöző.
2012. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van! Kádár rendszerben nem volt ennyi bűnöző meg ingyen élő és volt munka most meg semmi nincs!

Pálya kezdő Magyar vagyok és sehol nem találok munkát pedig már bármit el fogadnák!!

2012. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A cigányokkal már Kádár idejében is rengeteg gond volt.

Akkor is csak azért dolgoztak úgy ahogy hogy ne vigyék el őket.Persze a munkájukban nem sok köszönet volt.

2012. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az utolsónak igaza van! Kádár rendszerben nem volt ennyi bűnöző meg ingyen élő és volt munka most meg semmi nincs!"


Persze, hogy nem bűnöztek akkor. Nem tették, mert féltek a rendőröktől és a rendszertől. De amint vége lett a majd fél évszázados szocializmusnak és a szigorú időknek, egyből előjött a valódi énjük.

A másik nagy kérdés, hogy vajon érdemes-e egy olyan népet megtűrnünk az országunkban, amelyik csak akkor tud viszonylag normálisan, emberileg viselkedni, ha fél az erőszaktól...

2012. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Az a baj,hogy a legtöbb ember egy kalap alá veszi a cigányokat.Cigány,akkor lop,és nem akar dolgozni.Pedig rengetek roma van aki dolgozna,aki beilleszkedne,ha engedné a társadalom.Itt vagyok pl én :) Persze aki nem akar,az nem is tud felzárkózni,tény hogy ilyen is van szép számmal,főleg az oláh cigányok körében.De aki akar,az sem tud beilleszkedni."


Akkor talán a hozzád hasonló cigányok segíthetnének kiválogatni a fajtátok közül a normálatlanokat, akiket semmi esetre sem szeretnénk Magyarországon látni. Őket kivágnánk innen, ti pedig szépen nyugiban beolvadnátok a magyarokhoz. Probléma megoldva.

2012. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!