Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ex barátom megadta a...

Az ex barátom megadta a jelszavát facebookon. Beléptem és kiderült, hogy megcsal. Szakítottam vele és azt mondta, hogy feljelent mert "feltörtem" a facebookját. Ez lehetséges? Ha igen milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megadta a jelszót, az nem feltörés. Ennyi!
2012. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

de buta kislány vagy te!


azért adta meg, mert akarta, hogy kiderüljön

gyáva volt veled szakítani, így egyszerűbb volt neki

jelentsen fel, azt hiszed bárki is foglalkozni fog ilyen piti üggyel? ha nem történt bűntény, akkor ki fogják röhögni a rendőrségen

2012. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan fogja bizonyítani hogy te feltörted a facebookját?:D
2012. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm itt volt mikor olvastam az üzeneteket.Megvédett a fiúval szemben mikor elég szép jelzőket mondott rám és megírta az ex barátomnak hogy mi állt a levélben. Ezzel tudja bizonyítani..
2012. dec. 2. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Te tudtad a jelszavát nem feltörted. Ha nem egy olyan programot használtál (nyilván nem) amivel ezt lehet akkor ne aggódj. Nyugodtan megmondhatod mennyire joba voltatok és facevookozgattatok stb.
2012. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Igen, lehetséges. Ezért mehet a feljelentés, Az IP cím alapján pedig (ha az oldal megjegyzi) azonosítani is tudnak téged. Te pedig elmondhatod hogy a jelszót ő adta meg, és amúgy se tudnád feltörni (ugye?). Mivel ekkor őt vennék elő hamis tanúzásért, (és ezt ő is tudja) nem fog feljelenteni.


Hacsak nem vagy véletlenül pont informatikus, Ilyen egyszerű

2012. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De valójában arra is lehetne hivatkozni, hogy h a srác egyszer is belépett a csaj gépén, akkor simán fel lehet hozni hogy ő mentette le a jelszót, aztán innentől téma lezárva.
2012. dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A jelszó átadására nincs semmi bizonyiték. Ti vagytok egymással szemben, bizonyítani nem lehet semmit. Ha ezzel foglalkoznak, akkor röhögni fogok. Ha a srác ezzel elmegy a rendőrségre, hát ott is röhögni fognak ezen. Nem fog menni, csak most ő van megsértődve. Hagyjad nem kell vele foglalkozni. Sajnos lesz az életedben több is ilyen.
2012. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
71%
na ezért nem kell nekem fa@book. egy marhaság az egész. a sok idióta meg egész nap csak fa@bookozik. be kéne tiltani sok kapcsolatot tönkre tesz
2012. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!