Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy lány egy enyhe szóbeli...

Egy lány egy enyhe szóbeli incidens miatt másnap az iskolában lelökött a lépcsőn, megtépte a hajam. Eshettem volna 3 emeletnyit, ha nem fog meg egy fiú. A mai napig (más emberek előtt) is fenyeget, hogy agyonver, megöl. Fel lehet ezért jelenteni?

Figyelt kérdés

Nos, ez a kis incidens annyi volt, hogy 2 hétig nem voltam bent a kollégiumban, de sok cuccomat bent hagytam, mire ő kölcsönadogatta, nekiajándékozgatta másoknak. És ez nem tetszett. Normális hangnemben,intelligensen próbáltam vele beszélni, de lehetetlen. Ezért másnap az iskolában rendesen megtépett, és lelökött. Ha egy osztálytársam nem fog meg, lezuhanok a korlátnál.. Gyanútlanul elkövetett emberölési kísérletért valóban tehetek ilyen esetben feljelentést? A csajszi (120 kg, 165 cm, 15 éves) elég rendesen bepálinkázott, beszívott a suliban, mentők vitték el.. Ha ezt elmondom , az iskola szenvedhet valami kárt? Mellesleg a lány a kilói miatt gondolom kisebbségi komplexusban szenvedett éveken keresztül, nincs normális családi háttere, ezért most valószínűleg feltűnési viszketegséggé alakult ez a külvilágtól való védelem. Sokan félnek tőle a kollégiumban is, okkal.. A szüleimmel , kollégiumi nevelőtanárokkal már beszéltem, az osztályfőnökömmel is, de mivel másnap ezzel a "bepálinkázással " kimentette magát, semmi sem történt, semmit nem kapott. Kétségbe vagyok esve.. Normális válaszokat kérek.

15/L



2012. dec. 7. 11:39
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Az egyáltalán nem normális dolog, hogy "kimenthette" magát és az osztályfőnök sem foglalkozik az üggyel. Én a helyedben bemennék a sulidban az igazgatóhoz és elmesélném neki, hogy mi történt. Ő biztos, hogy tud tanácsot adni, hogy mit lehet ilyen esetben tenni.
2012. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
88%

mivel bepálinkázott nem kapott semmit????

Ezt nem mondod,akkor ha valaki beszív suliba akkor bármit megtehet,mert óó szegény nem tehet róla??

Milyen iskolába jársz te??

Feljelentéshez kéne látlelet rögtön,amit te sajnos elmúlasztottál így nem vennék komolyan rendőrségen :/

Ez nagyon durva,én biztos iskolát váltanék,ilyet b@zdmeg hogy bepálinkázik akkor semmi gond,hát ez nevetséges LOOL

2012. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos, ez egy ilyen iskola, az igazgató is tud az esetről, de nem tesz semmit. Váltanék sulit, de kiskorom óta erre a szakra vágyom, és magasépítőtechnikus szak nem nagyon van a közelben, így is 60 km-re lakok a sulitól. Sőt, a lány anyja még próbálta rám fogni, hogy a szegény kicsi lánya miattam kap idegösszeroppanást. Viszont arra,hogy megfenyegetett, vannak tanúk. Ezt nem lehetne felhasználni?
2012. dec. 7. 12:00
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát, a cigóknál ez így normális. Ha tudsz, menekülj.
2012. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
sajnos konkrét, kézzel fogható bizonyíték kellene ahhoz, hogy rendőrséghez fordulj. Nincs a sulitokban ifjúság védelmis, vagy védőnő, ilyesmi?
2012. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség. És az ilyen tetű igazgatót kirúgatni!
2012. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lehet vele kezdeni valamit. A zaklatás ténye bizonyítható, és az is bűncselekmény vagy szabálysértés. A szüleid talán tudnak segíteni a feljelentésben, és gondoskodni kell a tanúkról is.
2012. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

" elég rendesen bepálinkázott, beszívott a suliban, "


Már csak ez azonnali elbocsájtást vonna maga után normális esetben.. Gondold el, ha egy felnőtt bepálinkázva, beszívva lenne a munkahelyén. Ne hagyjátok annyiban! Ráadásul még testi sértés is (ha megtépett), és igen, emberölési kísérlet is fenn áll..

2012. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez a malac sem a napon barnult.
2012. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
erőszakoskodik, nyíltan fenyeget, a te cuccaid elveszi és másnak adja, ráadásul majdnem meg is öl. Ezek mellett bepálinkázott úgy hogy mentő vitte el?...Ilyen esetben fegyelmi eljárást kellene indítani, egy bepálinkázós eset után meg minimum elbocsájtani az iskolából és a kollégiumból is. Szülőként pedig rendőrség.
2012. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!