Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bezárhatnak egy klubbot...

Bezárhatnak egy klubbot azért, mert ott ismerunk meg valakit a barátnommel, akitol késobb loptak és megverték?

Figyelt kérdés
szoval feljelenthetik a tulajdonosát a klubbnak???... Ugy volt hogy elmentem a barátnommel egy szorakozo helyre, csak cola-t ittunk, semmi mást, aztán oda ult hozzánk két csaj és normálisan elbeszélgettunk veluk, de eltunk a barátnom táskája eltunt és amikor már vissza mentunk a klubban, a két csaj akkor indult hazafele, aztán megláttuk náluk a táskát, elvettuk de a mobil telefont nem akarták vissza adni, se a pénzt... aztán az egyik csaj neki esett a barátnomnek és ossze-vissza rugdosta és utte, de ezt már az egész rokonság tudja... mindez tegnap éjszaja tortént...még nem vagyunk 18-ak ugyhogy nemtudom mi lessz, de ha tud valaki akkor segítsen megválaszolni a kérdést, elore is koszi!:) (mi is csajok vagyunk)
2008. jún. 7. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A klub tulaja nem felelős a történtekért. Ha a villamoson kilopják a zsebedből a pénztárcádat, akkor se jelentheted fel a BKV-t, mint felelőst - illetve feljelentheted, de sok eredménye nem lesz. Viszont ha ilyen "közeli" viszonyba kerültetek a tettesekkel, miért nem őket jelentitek fel? Hiszen pontos személyleírást tudnátok adni, és itt már nemcsak lopásról, hanem tettlegességről is szó van (ha igaz, amit írsz).


Mondjuk illett volna megvédened a barátnődet a másik csajtól, hogy ne verje össze..

2008. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én védeni akartam, de énis meg voltam ijedve... amugy nem mi, hanem a barátnom szulei akarják feljelenteni oket....és attol félek h a klubbot jelentik fel...
2008. jún. 7. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

A klubot nem tudja feljelenteni, még ha akarja sem.

Ott a helyszínen kellett volna rendőrt hívni. Akkor jó eséllyel lehetett volna belőle "valami". Így nem igazán hiszem, hogy bármilyen pozitív eredménye lesz.

2008. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ahogy írták a klubbnak semmi köze, max ha kiderül akkor azokat a lányokat kitílthatják onnan. de nektek igen is akik loptak és megvertek titeket azokat kell feljelentenetek.
2008. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok. Először is ne haragudj, félreértettem, azt hittem, te fiú vagy, azért írtam, hogy meg kellett volna védened. Így már persze más.


Ha a barátnőd szülei feljelentik a klubot, abból bajuk nem lesz, de semmi értelme. Nem ők a felelősek. A támadókat kell feljelenteni. Ha nem ismeritek őket, akkor ismeretlen tettes ellen kell bejelentést tenni, személyleírást adni róluk. Nemcsak lopásról, hanem tettlegességről van szó, ezt nem hiszem, hogy annyiban hagyná a rendőrség. Mindenesetre próba szerencse.

2008. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a klubbnak kellett volna kihívni a rendőröket vagy a saját embereivel rendet csinálni. Nem? A sértettek éppen nem voltak abban a helyzetben, hogy rendőrt hívjanak. Éppen verték őket. Ezen az alapon, bizony feljelenteném a klubbot "segítség nem nyújtásért". (nem vagyok jogász, vendéglátós vagyok. Én biztos nem nézném el ha az üzletben vagy az üzlet előtt verekedés lenne)
2008. jún. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!