Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Borsodban el lopták a leszakad...

50felett kérdése:

Borsodban el lopták a leszakadt villanyvezetékeket szinesfém tolvajok. Katasztrófa helyzetet kihasználva elkövetett bűncselekményt nem szigorúbban büntetik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
ezért akarják terror cselekménynek minősíteni ezt a fajta elfoglaltságot ... Több ezek ember életét veszélyeztetik.
2013. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem tudom, hogy szigorúbban büntetik-e, de katasztrófahelyzet nélkül elkövetett ilyen stílusú bűncselekmények (pl. kábellopás, fosztogatás, falopás, betöréses lopás, sínfelszedés) általában 90%-ban nincsenek büntetve, mert a rendőr a képedbe röhög, amikor kijön és te pofátlan módon még képes vagy azt kívánni tőle, hogy talán el kéne kapnia a bűnözőt...
2013. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Utolsó! te rendőr vagy?
2013. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Teor cselekmény, méh telepek államosítása pontosan ezen intézkedésekkel akarják megakadályozni ..

Rendőrök is tehetetlenek, mibe kerül elrejteni ezeket a kábeleket, egy kupiba fertőzés veszély miatt még a házkutatás is veszélyes tevékenység ... Ha meg is találják, nem tudják bebizonyítani, hogy ki hol merre elviszi a 10 fős családból egy a balhét, ha nagyon nagy a baj. Nem beszélve a jogvédők állandó szurkálódásáról ...

2013. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
színes fémtolvajok!
2013. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

"Katasztrófa helyzetet kihasználva elkövetett bűncselekményt nem szigorúbban büntetik?"


De. Csak tudod ahhoz előbb kellene valaki, akit büntetni lehet. :)

2013. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Utolsó! te rendőr vagy?"


Nem, én az áldozat vagyok. Vagyis a nagyanyám. Elvittek a garázsából egy elektromos biciklit, egy motorkapát és egy fűnyírót. Kijött a rendőr és jót röhögött az egészen, hogy úgy sem lesz meg a tettes, pedig kamerák is vannak a falu két végén felszerelve, ahonnan jöhetett autóval és amerre kiment.

2013. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

" Kijött a rendőr és jót röhögött az egészen, hogy úgy sem lesz meg a tettes"


Akkor most rácseszett, mert én már tudom ki a tettes.

2013. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Crisopher ***** válasza:
27%
Az ilyen már régen terrorcselekmény kéne legyen. Az elkövetőt pedig a helyszínen kéne lelőni. Statárium van? Akkor csináljunk is úgy. Minden normális országban lelövik az ilyet.
2013. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!