Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak, ha egy ismerősö...

Mit csináljak, ha egy ismerősöm bunkóságból beregisztrált egy korhatáros társkeresőre?

Figyelt kérdés

Van egy személy az ismeretségi körömben, akivel kölcsönösen nem kedveljük egymást. Ezzel nem lenne eddig semmi probléma, ha kölcsönösen elkerülnénk egymást, de ő erre nem hajlandó. Kinézte a telefonszámomat egy közös ismerősünk telefonjából és beregisztrált a nevemben egy olyan társkeresőre, ahol k*rvák hirdetik magukat és megadta a nevem és a telefonszámom és most ismeretlen pasik zaklatnak. Sajnos bizonyítékom nincs rá, hogy ő volt az, de ő az egyetlen, akiről el tudom képzelni, hogy ilyet csináljon, senki mással nem vagyok rossz kapcsolatban (legalábbis nem tudok róla, hogy bárki is lenne rajta kívül, aki rosszat akarna nekem). Még nem fordult elő velem hasonló, nem tudom, mit tegyek, de mivel konzervatív gondolkodású, vallásos lány vagyok, ez nagyon megalázó számomra.

Valaki, aki volt hasonló helyzetben, tudna nekem segíteni? Csak olyan emberek írjanak, akik segíteni szeretnének, bunkó emberek fikázására nem vagyok kíváncsi.



2013. jún. 2. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a rendőrséget,hogy ilyenkor mit lehet tenni.
2013. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az oldalon nem lehet szólni, hogy valaki visszaélt az adataiddal? (már ha tudod, melyik oldal, nem mondom, hogy kérdezd meg a következő fickótól) De egyébként szerintem is kérdezősködhetsz rendőrségen is... Azért ez bőven nem legális, hogy valaki más nevében regisztrál személyes adatokat is megadva... Amit tehetsz még, simkártya csere :/
2013. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!