Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha szeretnék a honlapomra...

Ha szeretnék a honlapomra hozzászólási rendszert alkalmazni, milyen lehetőségem van jogilag arra, hogy a felhasználóim szelektáltan a saját megszokott felhasználónevét előre lefoglalhassa? Vagy utólag visszafoglalhassa?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha azért kellene kihagynom a hozzászólási rendszer bevezetését, mert a klienseim lefoglalják mások ismertetőjegyeit.

2013. jún. 19. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem. Valaki ír neked, hogy foglalt a Ranbó név, pedig ő így szeret kommentelni, akkor legyen az övé?


Szerintem mindenhol a gyorsaság dönt. De ebből nincs probléma.

2013. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem se teljesen világos.

A legegyszerűbb a regisztrációhoz kötés, így mindenki olyan néven írhat, amellyel sikerül regisztrálnia magát.

Olyan, hogy saját megszokott felhasználónév nem nagyon van, általában mindenki azzal írogat, ami éppen szabad.

Mi van, ha valaki "Béla" néven szeretne írogatni? Jópár olyan user akad, aki más-más oldalakon ezt használja. Ekkor hogyan döntenéd el ki kapja (mert sokan jogosan követelhetnék)?

2013. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!