Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lakcímkártyán ha az okmányirod...

Lakcímkártyán ha az okmányiroda rosszul tüntette fel az irányítószámot akkor újat kell csináltatnom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
most csináltattam lakcímkártyát lakcímváltozás miatt és az utolsó számjegy ellett írva. Budapesti cím a kerület meg az első számjegy is stimmel de az utolsó számjegy nem. 3 helyett 5 lett feltüntetve!
2013. jún. 29. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Csúnya volt a 3-asod?
2013. jún. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt csúnya, olvasható volt!
2013. jún. 30. 02:14
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Amikor én csináltattam lakcímkártyát (ideiglenes cím miatt), akkor miután az általam kézzel kitöltött űrlapról az ügyintéző bevitte az adatokat a gépbe, kinyomtatta... És azt a papírt alá kellett írnom. És előtte természetesen alaposan ellenőriznem kellett (szólt is a nő direkt a hibák elkerüléséért...). Szóval aláírtam, és onnan az én saram, ha jóváhagytam a rosszat...


De amúgy ingyenes volt... Mi a gondod? Menj be újra, és újra megcsinálják!

2013. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
A lakcímkártya ingyenes és helyben elkészítik, a biztonság kedvéért menj be és csináltass egyet.
2013. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Újat hát.
2013. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
muszáj újat csináltatnom? Mert engem nem zavar ha nem muszáj akkor inkább hagynám így. 1193 a hivatalos irányító szám az én lakcímkártyámon meg 1195 szerepel...
2013. jún. 30. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!