Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha visszamegyek gyes-ről, de...

Ha visszamegyek gyes-ről, de a munkaköröm megszűnt, mert megszűnt a csoport, akkor milyen munkakört ajánlhat fel a munkáltató?

Figyelt kérdés

Igaziból nem szűnt meg csak átrakták másik telephelyre, de nem akarnak a mi telephelyünkről származókkal dolgoztatni, ezért közös megegyezéssel, csoportos leépítés keretében mindenkit kitettek még 2 éve.

Én mennék vissza gyesről, de nem tudom, hogy mire számítsak?

Milyen munkát ajánlhatnak fel? Ajánlhatnak teljesen olyat, amihez semmi közöm? Mondhatják azt pld hogy menjek boltba eladónak amikor semmi közöm ehhez a területhez és az első bunkózó ügyfelet leüvölteném? Nem az én stílusom a vevőkkel való foglalkozás, soha nem is akartam ezzel foglalkozni.

Mennyire az előző területemhez kapcsolódó munkakört kell felajánlaniuk?

Ha a többieket 2 éve végkielégítés+felmondási idő kifizetésével küldték el, akkor engem el tudnak úgy küldeni, hogy ne kelljen nekem semmit fizetniük? Pld mert nem fogadom el a takarítónői, levélbontói felajánlott állásokat?

Mit tehetnek meg egy kismamával?


2009. okt. 20. 13:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Vámolással foglalkoztam, de a logisztikát áthelyezték egy másik faluba.

Köszönöm!

2009. okt. 20. 13:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Felajánlanak egy lehetőséget, amivel vagy élsz vagy nem. Ha nem, akkor ennyi volt, nem tudsz mit csinálni.
2009. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg szinte mindegy. Maximum visszavesznek, 1 hónap múlva meg repülsz... :(
2009. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem. Akkor, ha direkt olyan állást ajánlanak fel, amit tudják, hogy úgysem fogadhatok el....pld napi 6 óra utazás vagy kb 5 szinttel lejjebb van, mint az én munkaköröm volt, akkor pénz kifizetése nélkül megszabadulhatnak az anyukáktól?
2009. okt. 20. 14:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy a vékielégítést és a felmondási időt ki kell fizessék vagy sem. :(
2009. okt. 20. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vissza is vesznek, akkor is kirughatnak 1 hónap múlva. Nem kell azzal strapálniuk magukat, hogy keressenek neked valamit. (Bár a cégnek olcsóbb ha rendkívüli felmondással mondhat fel neked pl. "vevő feje leüvöltése" miatt, mert akkor végkielégítés sincs.
2009. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!