Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki gondatlan emberölés...

Ha valaki gondatlan emberölés miatt kerül börtönbe, ugyanúgy a brutális gyilkosok közé jut?

Figyelt kérdés

Teszem azt, ha valaki figyelmetlenségből elüt valakit és meghal az illető (teljesen józanul, csupán mondjuk rosszul aludt az éjjel, mint tavaly februárban az egyetemista srác, Gyurasza Máté, vagy mondjuk elbambul a 40 fokban...), akkor is az elvetemült cigány gyilkosok közé teszik, akik megverik és megerőszakolják a cellatársaikat?


Mire lehet számítani? Van esetleg ismerősötök, aki ilyen helyzetben van / volt? Nem vagyok érintett szerencsére, csak kíváncsi vagyok.



2013. aug. 6. 13:06
 1/3 kovpet ***** válasza:
100%
Közlekedési baleset miatt ritka a letöltendő büntetés. De ha mégis, akkor azt fogházban kell letölteni. A durva bűnözők börtönben vagy fegyházban vannak. Az egész más.
2013. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben kerülne fegyházba, ha többszörös visszaeső, és 2 évi vagy ennél hosszabb tartalmú letöltendő szabadságvesztést szabnának ki.
2013. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én személyesen ismerem karatézott és jó ember volt! sajnálom ilyen történt vele.
2015. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!