Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iskolába vihetek pálinkát, ha...

Iskolába vihetek pálinkát, ha benne van a házirendbe, hogy alkoholt bevinni tilos, de én egészségügyi okokra használnám?

Figyelt kérdés
Torokgyulladásom van, csak nem akarok hiányozni, gyógyszert nem szedek, így marad a pálinka, csak torokfertőtlenítőt napi 5x kell használni, és 2 pont beleesik az iskolaidőbe, mert 3-ig vagyok. Belerakjam gyógyszeresüvegbe? Ha megérzik rajtam az nem baj, mert azt mondom reggel ittam. De ha megtalálják, mit kaphatok?
2013. szept. 15. 20:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Mi a baj a gyógyszerekkel?
2013. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Az alkoholnak nincsenek egészségügyi használatai a külsőleges fertőtlenítésen kívül.


A te hibás parasztlogikád a gyógyításról senkit sem érdekel, le van írva, hogy nincs pia, és akkor nincs pia. Vigyél savanyúkáposztalevet, ha ennyire nem akarsz gyógyszerezni.

2013. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
5 éve nem ettem egy szemet sem. Pálinka, bor, és gyógynövények. Gyújts meg egy szem gyógyszert, és látod mennyi vegyi anyag van benne, a füst, és a láng színéből, szagából. Ezért elvből elítélem az összes gyógyszert. Senkit nem térítek, de nem veszem be. Még C-vitamint se. Semmi gyógyszertári mérget.
2013. szept. 15. 20:45
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Azt látom, csak így a mezei vegyész végzettséggel, hogy nem szereted és nem érted a kémiát és a biológiát. De ehhez jogod van, majd kinősz belőle.


Élvezd a szarullevést, de apád pálinkája akkor se gyógyszer, ha te annak hívod. Én se vihetek fel fegyvert egy repülőre arra hivatkozva, hogy párnának használnám.

2013. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem apámé, az bűnrossz, olyan dohos sz.r lett. Saját szilva, bár ez se lett olyan jó, valami nem jó az üsttel, mert olyan az íze, mint ha beleengedték volna az előpárlatot. Úgyhogy nagyapám tavalyi sárgabarackja a legjobb! És pont nem szenvedek, mert 2-3 órát simán használ egy fél korty, csak toroköblítőnek. (kb 1 cl) majd elmúlik, ez szokott helyrehozni, mert ilyenkor mindig iszok napi 3-4-5 kortyot, csak ki szoktam íratni magam, de most ninc kedvem...
2013. szept. 15. 20:56
 6/26 anonim ***** válasza:
37%

"Mi a baj a gyógyszerekkel?"


Szerinted épelméjű ember beszedi azokat a vegyszereket?

2013. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%
Természetesen vihetsz.
2013. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Szia 46, azaz immáron 44%, csak így offolva egy picit: lenyűgözöl, tényleg. Minden alufóliasapis klisét teljesítesz. Eddig nem hittem, hogy létezhet igaziból ilyen ember, és nyilván van rá esély, hogy egy hatalmas troll vagy, de őszintén szólva kétlem. Te tényleg az a napkeresztény, vérvonalmániás, mindenkülföldi, mindentudomány, mindenművészet gyűlölő vagy, akinem mutatod magad. Őszintén remélem, hogy gyereked sose lesz, mert nem szeretném, hogy őt is olyan lelki nyomorékká tedd, mint aminek te tűnsz, de ezen felül kérlek, maradj még sokat ezen az oldalon szórakoztatni minket!
2013. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A Bánfi hajszesz aranykorában (a múlt század 70-es éveiben)a szovjet piacon is keresett cikk volt ez a portéka Paródia is született az ottani viszonyokra : "munkaidőben tilos hajat növeszteni" javasolták a hatóságok feltüntetni a használati utasításon.
2013. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Vágó, Úr, akkor szedjük össze a 10.000-es kérdés előtt, mit tudunk.

-iskolába jársz (kötelező 3-ig, tehát max középiskola lehet)

-saját pálinkát főzöl

-apád is pálinkát főz

-nagyapád is pálinkát főz

-nem hiszel a tudományos dolgokban

-inkább pálinkával "gyógyítod magad"


Akkor rákérdezek: a világ legnagyobb paraszt juniorja?

2013. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!