Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hány év börtön kaphat egy...

Hány év börtön kaphat egy olyan ember, aki nőket ölelget az utcán, akaratuk ellenére?

Figyelt kérdés
Felháborító,hogy ilyen irtózatos bűncselekmények előfordulhatnak ma Magyarországon! Szerintetek is halálbünetés járna neki?Már ha újra lenne Magyarországon.Rettenetes világban élünk,és most már minden magányosan sétáló nőnek rettegnie kell,hogy nehogy megölelje egy férfi az utcán:(((

2013. szept. 27. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
De azért győzött az igazság,mert a rendőröknek sikerült elkapniuk. [link]
2013. szept. 27. 17:56
 2/7 tomala ***** válasza:
90%

Lehet, hogy a szemedben én vagyok egy antiszociális idióta, de legkevésbé sem örülnék, ha ismeretlen ember akaratom ellenére ölelgetne. Ha nő lennék, és értelemszerűen gyengébb nála, akkor valószínűleg még meg is ijednék. De talán te sem gondolod, hogy normális, amit csinált.


Egyébként 0-3 év, a gyakorlatban valószínűleg 3-6 hónap felfüggesztett, esetleg megrovás.

2013. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Ezzel kell foglalkozni? Miért nem a cigánybűnözőket üldözik ezek a szerencsétlenek? Ölelgetésbe még senki sem halt bele.
2013. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem kap

1Én mondjuk kapásból lepofoznám és sikoltozva kiabálnék, hogy ki akart rabolni, mert nekem az ilyen ölelkezőkről egyből a zsebesek jutnak az eszembe...

2013. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most derült ki,legalábbis eddig nem volt róla szó,hogy az elkövetőnél kés is volt,és elő is vette!Nem akartam elbagatellizálni a dolgot,(mert úgy tűnhet,hogy ironikus a kérdésem)de így már egész más a helyzet.1-2 évet biztos megérdemelne. [link]
2013. szept. 28. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj hány ilyen van. Amikor kislány voltam és mentem hazafelé fényes nappal egy cigány gyerek jött utánam letolt gatyával és mutogatta a faszát. Vagy volt hogy kényszeríteni akart egy hogy fogjam meg neki. stbstb. Mostanában meg egy perverz járja a várost, és az egyedül sétáló lányoknak/nőknek fogdossa a seggét. 3 ember bejelentette, de semmit nem csináltak vele, mondván hogy ehhez több bejelentés kell. Én este nem is megyek egyedül a városba, maximum biciklivel. Tök jó hogy félelemben kell élni.

Az okosak a butákért "felelnek", a férfiaknak a nőkért kellene. Persze ez között senki ne vonjon párhuzamot, ezzel csak azt akarom mondani, hogy aki "okos", tájékozott, tehetne arról hogy a környezetében is egyre több embernek "nyíljon ki a szeme", tehát "terjessze az igét" és ez hasonlatos ahogy, hogyha a nők nem tudják magukat megvédeni, a férfiak védelmére szorulnának. A nők inkább tűrik ezeket, mintsem konfrontálódjanak mert valljuk be legtöbben nem G.I. Janek vagyunk, és nem sok esélyünk van egy férfivel szemben. De ki véd meg minket se a rendőrség, sem a férfi társadalom.

2013. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden valószinűség szerint elősször egy pszichiátriai kezelés alanya lenne. Fennáll annak az esélye hogy az illető nem 100-as mentálisan.Ha már volt ilyen ügyben büntetve akkor az szarügy.
2018. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!