Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Diplomata szeretnék lenni,19...

Diplomata szeretnék lenni,19 éves koromban voltam elterelésen egy elenyésző mennyiségű fű miatt, így átmehetek még a nemzetbiztonsági átvilágításokon?

Figyelt kérdés
Más vétkem nincs

2013. okt. 17. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szvsz ezzel már zsarolható vagy. Nem.
2013. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehetsz még a magyarok képviselője Hollandiában...
2013. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Diplomata???? Nem kis igények :D Akkor remélem az angol anyanyelvi szinten megy meg még plusz egy idegen nyelv. Büntetett előélet meg ááá. Másrészt kapcsolatok nélkül az életben soha. Csak olyan embereket bíznak meg akiket ismernek. Enyhén nagyok az elvárások nem véletlen jól fizető meló. Persze tudom jól hangzik a szép kocsi meg minden de van benne munka hogy ők ott ülnek.
2013. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az hogy diplomata leszel valójában nem is rajtad múlik hanem hogy ki ajánl be kinek. amúgy a nemzetbiztonsági átvilágítás nem olyan hogy vagy átmegy az ember vagy nem .... azt hiszed átmentél közlik nem no akkor? nem kérdezheted meg mi volt a bibi, azaz igen csak választ nem kapsz rá.teszem azt ha keresztapád fizetés nélkül távozott a kocsmából még az is ellened szólhat.mert nagyon összetett ez az egész
2013. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem szívok már egyszer szívtam és pont akkor buktam le, az elterelés lényege pedig pont az hogy megmarad a büntetlen előélet.
2013. okt. 17. 22:54
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Jól tudja a kérdező, ha az elterelést elvégzi, akkor utána nem kell bíróságra menni, tehát el sem ítélik, hiszen vádelhalasztást kapott az elterelés megkezdése előtt, annak sikeres teljesítése után pedig megszüntetésre került az ügye, ergo ez egyáltalán nem akadály nemzetbiztonsági ellenőrzésen
2013. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, de mégis valahol jelenthet ez valamiféle hátrányt?Nagyon szomoru lennék ha ennyin mulna az egész
2013. okt. 17. 22:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
megvígasztallak nem ezen fog múlni "kicsit vastagabb hajszálon"
2013. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezzel szerintem elkaszálnak, mert az rendben van, h tiszta erkölcsi, de C típusúnál nézik, h milyen kapcsolatokkal rendelkezel.

Másrészt amúgy jah, fölösleges ezen aggódni, mert a diplomatákat már kb gyerekkoruktól erre nevelik, (h nyomjon vagy 4 nyelvet) mert apu tudja, h majd xy ismerőse elintézi, h a gyereknek legyen hely.

Nagyon csókos!

2013. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt protekció nélkül felejtsd el a diplomata pályát. Másrészt alap az anyanyelvi francia és angol, PLUSZ ehhez még legalább 2 speciális nyelv, de inkább több.
2013. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!