Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Neki adnának igazat, vagy...

Neki adnának igazat, vagy ésszerűbb ennél a bírósági eljárás?

Figyelt kérdés

Sajnos megcsaltam a barátnőmet(hosszú történet..) és nála voltam, amikor nekem támadt. Ököllel, kézzel, lábbal, cipővel, hajhabos flakonnal, ahol csak ért. Békés természetű embernek tartom magam, így próbáltam rávenni, hogy nyugodjon meg, persze nem használt semmit. Folyamatosan ütött és pedig védekeztem és próbáltam megfogni a karját és megnyugtatni, ez így ment legalább tíz percig. Ezután fájlalta a karját és látszott rajta hogy eléggé bedagadt neki. Nem ütöttem meg a karját, csak az arcom elé raktam a karomat, amikor ütött ész nélkül.

Azzal kezdett el fenyegetni hogy kikéri a látleletet és majd börtönben fogok ülni és hogy úgyis neki hisznek majd.

Ilyenkor mi szokott lenni a végeredmény?



2013. okt. 27. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Damu Roland
2013. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi sem lesz, nyugi...
2013. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alkarjával ütött, s az dagadt be, vagy az ökle dagadt?


Az én feleségem pl. rendszeresen lefejelt engem s emiatt szörnyű monoklijai lettek, volt hogy a szeme körül is felrepedt.

2013. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!