Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ukrajnabol, mibol mennyit...

Pitbul0101 kérdése:

Ukrajnabol, mibol mennyit hozhatok be Magyarba? Pl:sor . Cukor . Olaj. Stb Es ki vihetek Ukranba pl:galambot, milyen formaban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
engedély nélkül passz,de levan szabályozva az biztos,pl cigiből is 1-2 kartonnal lehet már áthozni,benzin meg amennyit a tankba öntesz...amúgy olcsó minden
2013. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En aprilisban voltam kint. Idefele tomenybol elvben 1 litert, sorbol (ami kint soft drinknek minosul, tehat a krestyatnikon setalgatva is iszogathatod) elvben 12, vagy talan 24 litert engednek vammentesen, ahogy lattam, kajaval nem foglalkoznak.

Itt reszletesebben irnak a dologrol: [link]

Illetve itt az ungvari konzulatus elerhetosege:

Telefonszám: (00 380) (312) 616-179, 614-089

Fax: (00 380) (312) 612-700

E-mail: mission.ung@kum.hu

A Fokunzul, aki felveszi a telefont, nem tul kedves, de nagyon segitokesz. O biztis valaszol a kerdeseidre

2013. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cigit 2 dobozzal hozhatsz. Sört azt hiszem 4Liter, de lehet keverem a borral. Cukrot vittem múltkor 5 kilót, nem szóltak semmit. Állatot nem vihetsz, csak a szükséges okmányokkal Egyébként a határon ki van írva miből mennyit
2013. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!