Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mért küld a Szabolcsi rendőrsé...

WheneverYouWant kérdése:

Mért küld a Szabolcsi rendőrség ajánlott levelet?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy ajánlott levelet a Szabolcs Szatmár Bereg megyei rendőr főkapitányságról. Nem volt itthon senki így csak hétfőn tudjuk átvenni. Soha életemben nem jártam abban a megyében. Miért küldhették?

2014. febr. 8. 01:01
 1/7 Grim13 ***** válasza:
idézés, büntetés, körözés ... rengeteg dolog miatt... semmilyen ügyed nem volt a rendőrséggel ? ellopták a biciklid? elhagytad a személyid ?
2014. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közlekedési vétségek... azon kívül semmi.
2014. febr. 8. 01:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem adtad kölcsön a kocsidat valakinek aki arra járt? Vagy akár ismerős aki arra lakik, és rád ((rátok)) akar húzni valamit.
2014. febr. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grim13 ***** válasza:
akkor valószínű azzal kapcsolatos, nekem még nem volt amiért elkaptak volna de szerintem küldenek róla levele, fényképet ha gyorsan mentél
2014. febr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vagy csak siman mellenyultak. Nekem is kuldtek egyszer Pestrol h mit tom en melyik bavasarlokozpont parkolojaban a mozgaskorlatozottak reszere fentartott helyen parkoltam. A poen h a helytol kb 120kmre lakom es az emlitett esten vagy 15haverommal vtam egy szorakozo helyen. ami a legjobb volt h a rendszam stimmelt a kocsi leirasaval egyutt. Azonnal felhivtam oket h mi az Isten van?! Kerdeztem h van e fenykep...persze nem volt :-D de egy holgy allitotta h o marpedig latta! Kerdeztem h akkor a holgy biztos lesz ebben a kijelenteseben akkor is ha felmegyek Pestre es ele allok? Ezt kovetoen azert kuldtem egy listat adatokkal+alairasokkal h az emlitett idopontban hol is vtam meg h hanyan is tudjak igazolni. Es mit ad Isten...a holgy mar nem is volt olyan biztos...meg hat kep sincs.. szoval...lehet h nalad is vmi hasonlo lesz
2014. febr. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Közlekedési vétség.Már nem csak Szombathelyről küldik az ajándékot..
2014. febr. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!