Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor lesz esély arra, hogy...

Mikor lesz esély arra, hogy Magyarországon is legális legyen a marihuána?

Figyelt kérdés

Rengeteg normális országban lazulnak a törvények, kevésbé káros mint az alkohol és a cigi. Tudom, hogy káros és sokak szerint még egy élvezeti szerrel szennyezni a népet.

Véleményem szerint sokan választanák a füvet az alkohol helyett. (ismeretség alapján)



2014. febr. 20. 10:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Magyarország nem jogállam, úgyhogy ne várd. Én az orvosi marit tudom elképzelni, Sclerosis Multiplex, epilepszia kezelésére.
2014. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%

Akkor, amikor már Magyarországon semmi másra nem lesz esély.

Azért nem ártana a "normális" fogalmát tisztázni.

2014. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%

Hollandián kívül nem sok országban legális.. Magyarországon sem lesz az. Mégis minek?

Én láttam már befüvezett csávót aki azt se tudta hol van, olyan bekomált feje volt. Nem kell, hogy legalizálják.

2014. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Már ezerszer ki lett tárgyalva h miért nem engedik, de a fű elvette az agyad.
2014. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

egyik haveromat 1 gramm fütöl újra kellett éleszteni,mert elötte megivott egy doboz sört és nem volt füves.

Remélem soha

2014. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

"egyik haveromat 1 gramm fütöl újra kellett éleszteni,mert elötte megivott egy doboz sört és nem volt füves.

Remélem soha

"


Hát ez egy szem mogyorótól, diótól, vagy akár magától a natúr sörtől is bekövetkezhet... A fűvel is, de kevsébé valószínű. Ha ilyen történt, akkor az vagy nem fű volt, hanem egy mérgezett szar, vagy allergiás volt rá. De a legvalószínűbb, hogy nem a fűtől volt

2014. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Azért ha egy soha nem füvező ember eltol egyedül egy grammos tiszta cigit, igencsak oda lesz. Ha újra nem is kell éleszteni, meg fogja viselni az tuti.


Szerintem 30-50 éven belül legális lesz amúgy itt is. Bele kell csiszolódnia az életbe. Még nagyon fiatal. De ha már olyanok ülnek a parlamentben akiknek már az apja is kipróbálta, kicsit közelibb lesz. Arra megy a világ, hogy lesz. Sokára, de lesz.

2014. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

normálisat gazdag, fejlett, jóléti államokra értettem, szerintem Hollandia és az USA eléggé beletartozik...

az orvosi marihuána is rengeteg országban legális... az hogy a visszamaradott, konzervatív közmédia ördögi szernek állítja be eléggé alacsony színvonalat jelent

2014. febr. 20. 12:00
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
1 grammtól ne csodálkozz, h szétpergett, az olyan mint leverni egy üveg piát egy kezdőnek:D
2014. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Remélem soha! Kb. 4x-es áron kapnánk meg grammját mint most. Úgyhogy csak ebbe ne kontárkodjanak bele.
2014. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!