Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Alkoholfogyasztás kollégiumban...

Alkoholfogyasztás kollégiumban mit von maga után?

Figyelt kérdés
Már ha kiderül... És előfordulhat, hogy kiderül, ha még videó is készül róla, amit feltöltenek Facebookra. Tudjátok, megy most ez a megjelöllek, akkor igyál egy korsó sört egy húzóra, ha nem teszed meg 24 órán belül veszel nekem egy tálca/láda sört. Na már most, akit ez épp a hét közepén ér el, koliban van és meg is csinálja, fölveszi, föltölti és lebukik, mi lesz vele? Van egy pár hülye gyerek és bele sem gondolnak ebbe.

2014. febr. 20. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

A koli házirendjében benne van.

18 éves kor alatt kicsapják a koliból.

2014. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez kellemetlen, mert még nincsenek 18 évesek.
2014. febr. 20. 21:45
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Először is, nem hiszem el, hogy vannak ennyire csökkentett értelmiségű egyének akik részt vesznek ilyen "játékban"....

Másodszor pedig, nyilván a házirendtől is függ, viszont ha még kiskorúak és az illetékesekhez eljut a dolog, hát készüljenek fel, hogy nem lesz megsimogatva az "okos" kis buksijuk...

2014. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Te, én voltam már pár koliban, de olyanban még nem, ahol kivágtak volna valakit egy sörért, vagy egyáltalán nézegették volna az emberek facebook-ját. Amúgy meg sötétítsd el a szobát és akkor a kutya nem mondja meg egy ócska laptopkamerás felvételnél, hogy te most milyen szobában vagy.
2014. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Ráadásul veszélyes játék ez, mert vannak akik nem állanak meg az egy korsó sörnél:

[link]

2014. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Részegséget?
2014. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Ráadásul veszélyes játék ez, mert vannak akik nem állanak meg az egy korsó sörnél: "


Igen, ők gcire hlyék és ezért ön és közveszélyesek. Nem a játék a veszélyes, hanem akik ebbe belehalnak, azok a veszélyesen hlyék. 1 korsó sörtől nem fog senki meghalni.

2014. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Na látom megjelentek az önjelölt kis youtube/fb sztárok, aki piálással akarnak "karriert" elérni hogy mekkora menőség már hogy én húzóra lehajtok ezt meg azt :D :D :D

Remélem legközelebb veletek kapcsolatban készül újabb cikk ezzel a baromsággal kapcsolatban mondjuk "újabb áldozatai vannak a fiatalok körében népszerű fb-on terjedő kezdeményezésnek...." szalagcímmel. És meg is fogjátok érdemelni.

Most pedig vigyázz, kész, rajt, jöhetnek a piros kezek!!!!

2014. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ebben mi a menőség? Ha szomjas vagyok magamtól is lehúzok egy korsó sört. Ez a feltöltögetősdi meg korunk ifjainak hülyesége.
2014. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!