Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphat az illető ha ezt...

Mit kaphat az illető ha ezt megteszi?

Figyelt kérdés
A helyzet úgy áll hogy össze jönnék egy lánnyal (szeretjük egymást) aki már nagyon rég óta szeretne a barátjával szakítani (nem házasok sehogyan sem) de ő nem hajlandó megérteni (van egy kislányuk) . A srác nem foglalkozik a gyerekkel az anyját bántalmazza ,fenyegeti és a családját is zaklatja. Feltörte a facebook fiókját a lánynak és kinyomtatott mindent amit beszéltem a lánnyal . Azzal fenyegeti ha bíróságra megy vagy gyámügyhöz akkor ő meg fogja mutatni azt hogy én és a lány miket leveleztünk egymás közt. Na már most én úgy gondolom ha ezt megteszi (mert nincs ki a négy kereke egy idegbeteg állat tegnap is majdnem megfulladt a leendő barátnőm mert befogta az orrát és száját a srác sőt az autó ajtaját nekivágta a lábának is ) akkor rögtön el is zárják . Szóval mit kaphat ő azért ha ezt a levelezést bemutatja a bíróságon ? A lány már egy hónapja szakított vele és azóta folyamatosan zaklatja őket és a lány családját . Hogyan tud tőle megszabadulni a lány ? Láthatóságot többször megbeszélték de egyik pillanatról a másikra a srác bekattanik és fenyegetőzni kezd .

2014. febr. 27. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bíróságra hiába megy a kinyomtatott papírokkal, nem fog találni egy bírót sem aki ezzel foglalkozna. Egyszerűen semmi törvénybe ütköző nincs abban ha két ember beszélget. Így a pasast nagyon rövid időn belül lehűtik, hogy viselkedjen, mert még ő fogja a bokáját megütni, hogy másnak a kódját feltörte, jogtalanul használja.


A volt barátnő meg tegyen feljelentést. Menjen bíróságra, és kérjen távolsági végzést a pasas ellen. Ha van külsérelmi nyom amit a pasas okoz a lánynak, akkor menjen vele orvoshoz látleletet csináltatni, és folyamatosan jelentse fel, hogy félti az életét.

Vagy:


Keressen pár ruhásszekrény méretű legénykét, akik a pasasból kiverik a sz*rt is. Mindjárt nem lesz olyan kemény legény ha nem nővel kell harciasnak lennie.

2014. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt ajánld a srác figyelmébe. A verekedésről pedig látleletet kellett volna vetetni. Amúgy én a helyedben már régen pépesre vertem volna a gyereket pár haverral.

2014. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem avatkozhatok bele mert a srác elméletileg nem tudja hogy én összejövőben vagyok a lánnyal és nem akarok a lánynak még nagyobb bajt .Egyébként elmesélte a lány fiú testvére aki mellesleg munkatársam ,hogy a pasasnak csak a szája nagy ha valaki visszaáll neki meg húzza magát ...
2014. febr. 27. 20:09
 4/11 A kérdező kommentje:
illetve hogy mindenkit minden apróságért feljelent . De egyébként már nagyon ott vagyok hogy elmegyek és valahol megfogjuk ,mert ezt a lányt a családjával együtt teljesen tönkre teszi főleg hogy a lány anyukájának most baja van a kezével és műtétre készül
2014. febr. 27. 20:13
 5/11 anonim ***** válasza:
elég gáz ha a lány ennyire tutyimutyi, h nem megy a rendőrségre ha bántalmazzák. szánalmas, bocs.
2014. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
meg a tesója is, meg te is szánalmasak vagytok,ha nem segítetek neki.
2014. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Keressen pár ruhásszekrény méretű legénykét"

a nagy test nagyon esik

Kalasnyikovot javasolnék

2014. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Agent Cooper ***** válasza:

Létezik jogi megoldás is.

Viszont a nem cselekvés, nem megoldás.

2014. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szépen írtam hogy én nem segíthetek neki ,pedíg szétszedném a gyereket . De nem avatkozhatok belem mert a srác nem lenne jó ha tudna rólam . Még több bonyodalom elkerülése és vádaskodás elkerülése érdekében .
2014. febr. 28. 21:15
 10/11 anonim ***** válasza:
eg
2015. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!