Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy csomó országban (pl....

Egy csomó országban (pl. szinte egész Európa és Észak-Amerika) miért tilos, hogy "férfiakkal szexelő férfiak" vért adjanak?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen orvosi kategória, hogy "férfiakkal szexelő férfiak". Ezek valamiért egy fejlett, nyugati országban sem adhatnak vért, viszont Ukrajnában és Ázsiában igen.


Miért van ez a törvény Nyugaton?



2014. ápr. 20. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Erről még életemben nem hallottam. Különben is, hogyan lehetne ezt ellenőrizni?
2014. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez biza hülyeség.
2014. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen törvény nincs, csak szólok. Ez egy ideig az interneten terjengett hír, valóságalap nélkül.
2014. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én a family guy-ban láttam asszem erről valamit :D
2014. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Ja egyébként a "férfiakkal szexelő férfiak" kategória egy Tony Kushner drámából van, nem egy létező orvosi kifejezés.
2014. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 20. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

AIDS és egyéb vér útján terjedő betegségek sokkal gyakrabban fordulnak elő a homoszexuálisoknál.Véradásnál nyilatkozni kell erről.

Szóval fokozott kockázati tényező véradásnál.

2014. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Nos, ha mégis lenne ilyen, akkor jól van így. Védekezik a társadalom, megnyugtató, kár, hogy ellenőrizni gyakorlatilag nem lehet, ha csak már nem fertőzötten jelentkezik véradásra a homár.

No majd jönnek liberálisék, kirekesztés, szegregáció, melegellenesség, fasizmus.

2014. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Hát engem ez kicsit lesokkolt hogy 2014-ben ilyen ősi, elavult és hitetlenül ostoba nézet még jelen van.


Amúgy ez igazából a kutyát sem érdekel ki mit nyilatkozik a leadott véren teljes körű vizsgálatot végeznek.


Engem csak az lepett meg hogy a homoszexuálisokat hozzák fel mikor ez igaz volt a 70 es évekre, ma már teljesen kiegyenlítődtek a heteró és homoszexuális emberek között a nemi betegségek aránya.


A másik hogy örülnek ha minél több vért adnak, mit érdekli ki miért adja, a laborban úgyis kiderül hogy valamiért nem felel meg a vér és akkor megsemmisítik.


És azért is hülyeség kizárni azoknak a vérét akik homoszexuálisok, pedig lehet semmi bajuk és több életet is meg tudnának menteni vele.

2014. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

"Miért van ez a törvény Nyugaton?"


AIDS

2014. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!