Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nevelőtiszt szeretnék lenni,...

Nevelőtiszt szeretnék lenni, vagy rendőrségen dolgozni. Pedagógiai diplomáim vannak. Milyen eséllyel pályázok ilyen helyekre, milyen területre adhatom be az önéletrajzomat? Jól gépelek. Mit tudtok? Dolgozik valaki ilyen területen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Naiv vagy, ez nem így megy. Belsős embert vesznek arra amegyénkénti max 1 helyre, márha van annyi ami ilyen jellegű. Sztem ezt filmekből szedted, de nálunk én még nem találkoztam pedagógiai jellegű munkával rendőrségen.
2010. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Én mindig mondtam, hogy a diplomások jelentős része szellemi fogyatékos! A kérdésfeltevő egy ilyen tipikus eset!
2010. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így leszólod a másikat. Szerinted a gyámügyi dolgokat milyen diplomával végzik? Egyébként tudtad, hogy van olyan börtönparancsnok, akinek óvodapedagógusi diplomája van? Mert én tudok ilyet! Sajnálom, hogy így reagálsz mások kérdéseire. Az ilyen ember aki ennyire leszólja a másikat, kérdés nélkül is választ ad a saját IQ-jára. Te sem az eszeddel keresed a pénzt! :-D
2010. jan. 4. 21:22
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyébként nem pedagógus szeretnék lenni, természetesen. Ha így lenne, maradnék az iskolában.

No és nem is rendőriskolában szeretnék előadni... Sok esetben főiskola kell, és beiskoláznak. Ez viszont nálam nem gond. Én eddig is az eszemmel kerestem a pénzt. :-) Csak váltani szeretnék.

2010. jan. 4. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de a börtönparancsnoknak, büntetés-végrehajtási vezető diplomája van.
2010. jan. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, a börtönparancsnoknak a rendőrtisztin van bv szak, képzeld, mint szellemi fogyatékos még én is tudom. De okos vagy !!! De van, aki óvodapedagógusként kezdte. Hogy kéősbb mást is szerzett, az más dolog. Személyesen ismerem! Milyen okosnak tartod magad, csak kár, hogy közben ... na hagyjuk, végülis az ilyen emberek adnak nekünk munkát, egyébként nem lenne munkahelyünk. Jó hogy vagy, mert felkopna az állam okoska!... :-DD Ok
2010. jan. 5. 13:51
 7/10 anonim válasza:

Hello,

érdekelne találtál e valamit, vagy hallottál e híreket hogy lehet bekerülni ilyen helyekre, ha ráérsz írj egy pár mondatot ide.

közsi

Zs

2010. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy talált volna bármit is. A nevelőtisztnek büntetés-végrehajtási vezető diplomája van, nem óvónő. A kettő nem ugyan az.
2010. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1. Aki pedagógus, az nem mind óvónő.

2. Én sem vagyok az, pedig 2 diplomám is van. Megfizetik, ha pont ez kell.

Úgy néz ki, bekerültem a gépezetbe. :-)

Az utolsó kommentesre szívesen figyelnék :-D

2010. febr. 10. 22:26
 10/10 anonim válasza:
100%

Kedves Szkeptikus, aki szerint a pedagógus már nem is ember!!!

Két észrevételem is van a kommenteddel kapcsolatban. Egyrészt, nincs olyan alapszak mostanság az egyetemeken, hogy büntetés-végrehajtási vezető. Olyannal találkozhatsz max. hogy büntetés-végrehajtási NEVELŐ. A nevelő szó pedig tudod mit jelent? Ha nem, segítek: pedagógus. Mindemellett - gondolom, nem végeztél egyetemet, mert akkor ezzel mind tisztában lennél - vannak bizonyos tudományágak, amelyek szakterületekre oszthatók. A pedagógia is ilyen tudományág, amelyen belül végtelen sok lehetősége adódik az embereknek a szakosodásra.

A másik észrevétel: olyan hihetetlenül arrogáns vagy másokkal szemben, hogy az felháborító. Tudod, vannak, akik szeretnének magukkal kezdeni valamit, lehet, hogy még jó cél is vezérli őket (pl. segítségnyújtás), te pedig fogod magad és lehordod a népet. Tartsd meg magadnak a semmiképpen sem építőjellegű hozzászólásaidat.

2011. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!