Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ingyenes reklámok után...

Az ingyenes reklámok után ugye nem kell adózni?

Figyelt kérdés
Pl. Ha valamelyik közösségi oldalon, akár a facebook egyik csoportjában én a saját szolgáltatásomat hirdetem, azért ugye nem kell reklámadót fizetni?

2014. júl. 4. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A reklámadót az fizeti, akinél reklámozol az után a pénz után amit te fizetsz nekik.


Mivel ingyen reklámoztatsz, se neked, se a reklámot tartalmazó oldalnak nem kell fizetni semmit adóként.

2014. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már módosították úgy, hogy a közzétevőnek nyilatkoznia kell, hogy fizeti-e, ha nem, akkor a hirdetőnek kell. De ingyenessel szerintem nem kerülsz be a fizetők közé.
2014. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]

2014. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már csak azért sem, mert az ingyen reklám értéke nem éri el a kettő és fél millió forintot. Ahhoz már nagyon nagy cég drága reklámja kellene.


Akinek meg ennyi pénze van reklámra, az fizessen annyival (20%-al) többet, hogy az ország építéséhez is jusson belőle.

2014. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hasznos válaszokat!
2014. júl. 7. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!