Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a beleegyezesi korhatar 14...

Ha a beleegyezesi korhatar 14 ev, az azt jelenti, hogy ha betoltotte a gyerek a 14. eletevet es lefekszik vele egy 50 eves, akkor a felnott nem kovet el buncselekmenyt?

Figyelt kérdés
Mert ha ez igy van, az szerintem eleg beteg dolog. Egy 14 eves meg nagyon gyerek.
2014. szept. 3. 21:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Így van. Amúgy 12 év felettivel lehet, ha a másik fél még nincs 18.
2014. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%

"Mert ha ez igy van, az szerintem eleg beteg dolog. Egy 14 eves meg nagyon gyerek."


Szerintem te félreértetted ezt a törvényt. Az ugyanis nem azt írja elő, hogy kötelező a 14 évest megdugni.

2014. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Csak en gondolom, hogy ez nem normalis? 14 evesen ha lefekszik egy otvenessel, ott szerintem komoly gondok vannak, nem kene legalissa tenni.
2014. szept. 3. 22:08
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem ertem felre. De nem tartom normalisnak, hogy ez egyaltalan legalis. Nem hiszem, hogy 14 evesen olyan nagy belatasa lenne egy gyereknek.
2014. szept. 3. 22:09
 5/39 anonim ***** válasza:
76%

"Csak en gondolom, hogy ez nem normalis? 14 evesen ha lefekszik egy otvenessel, ott szerintem komoly gondok vannak, nem kene legalissa tenni."


Mint mondtam a törvény nem azt írja elő, hogy kötelező megdugni. Ezen kívül meg hadd tartozzon már kettejükre mit csinálnak. Az normális, hogy te kívülről akarsz beavatkozni két ember kapcsolatába? Ezt nem kéne törvénnyel tiltani?

2014. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
55%

"Nem hiszem, hogy 14 evesen olyan nagy belatasa lenne egy gyereknek."


Én sem hiszem. De semmivel sem tanul úgy mint a saját tapasztalataival. Hagyni kell beverni a fejét a falba és majd akkor megérti mi miért nem helyes. Unom már a széltől is óvjuk törvényeket. Kineveltünk egy nyámnyila generációt ennek köszönhetően.

2014. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Te tenyleg elhiszed, hogy egy 14 eves kapcsolata egy 50 evessel a normalis, egeszseges kategoria? Van eked gyereked? Ha a 14 eves lanyod azzal jonne haza egy nap, hogy osszejott egy 50 eves pasival es mar le is fekudtek, akkor is igy gondolkodnal?
2014. szept. 3. 22:19
 8/39 tetro ***** válasza:
81%

22.19

kérdező, ennyi ne legyél már sötét. senki sem írt olyat, hogy 14éves meg egy 50éves kapcsolata teljesen normális. melyik sorban olvastad ezt?

de sipákolhatsz akárhogy, manapság a 14évesek jelentős részének már van szexuális élete, és már közel sem annyira gyerekek, mint néhány generációval ezelőtt voltak az ennyi idősek. azt meg ne te döntsd el, hogy kit szerethetek, vagy kivel feküdhetnek le. nem, nem normális, szerinted, és sok ember szerint. de mégis mi a franc közöd van hozzá?

2014. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Szerintemk meg ez nem ilyen egyszeru. Ugyanis szerintem az az 50 eves durvan visszael a gyerek bizalmaval, szeretethianyaval. Ugyanis nem hiszem, hogy egy jo, szereto csaladbol szarmazo, egeszseges lelkivilagu 14 eves onszantabol osszejonne egy ennyivel idosebb pasassal.
2014. szept. 3. 22:23
 10/39 A kérdező kommentje:
Aha, mert ez igazi szerelem, nem visszaeles, aaaaa dehogy... Ennyi erovel ne is legyen korhatar, eljen a szabad szerelem.
2014. szept. 3. 22:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!