Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 18 év alatti személy egyedül...

18 év alatti személy egyedül tényleg nem aludhat éjszaka jogszabály szerint?

Figyelt kérdés
Neten kerestem rá választ de nem találtam. Egy ügyész válaszát nagyra értékelném :)
2014. okt. 11. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtam feküdj le az ágyadba, és aludj jól, akkor is, ha egyedül vagy.
2014. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg ezt a kérdést értelmesen, légy szíves.
2014. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a jelenlegi BTK szerint azt a Teddy macit, aki az éjszakai szolgálat alatt el merészeli hagyni a 18 év alatti alvó gazdájának a másfél méteres körzetét, azt egytől-tíz évig terjedő kötél általi golyó illeti. Amint a gazdája betölti a 18. életévét, a mackót nyugdíjazzák, megkapja az obsitot és elküldik Floridába, hogy ott töltse a nyugger éveit.


Egyéb hasonlóan értelmes kérdés?

2014. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt valószínűleg egy pedo mondhatta neked
2014. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval ez egy baromság. Csak mert én ennek tudatában állitolag nem aludhatok itthon. 17/F
2014. okt. 11. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
14év alatti mellé kell nagykorú felügyelet.
2014. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alvás előtt nálunk az a hang ami az rtl-en bemondja, "hogy most következő műsorunkat, 12 év alattiak csak szülői felügyelet mellet tekinthetik meg."

Az mindig bemondja, hogy 18 év alatti, csak felnőtt felügyelet mellett lehet aludni. Eléggé idegesítő.

2014. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!