Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan védhetem meg magam...

Hogyan védhetem meg magam hatékonyan egy lehetséges támadással szemben (akár a házam kertjében)? Sajnos egy baleset miatt elfutni nem tudok, nem megy a futás. Mit ajánlotok? Mi lenne a jó megoldás? Gázfegyver? Gumilövedékes?

Figyelt kérdés

38 éves lány vagyok, sok a "kisebbségi" bűnözés körülöttünk és nem tudom hogy védhetném meg magam tőlük.

Szeretném teljesen mozgásképtelenné tenni a támadót, hogy a rendőrség még elkaphassa. Magamhoz nem engedhetem közel.



#önvédelem #támadás #fegyver #gázfegyver #bűnöző mozgásképtelenné tevése
2014. okt. 22. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Több kutyát ajánlanék, egy nem elég, de 2-3 kutya már elrettentő lehet.
2014. okt. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szívem szerint gépfegyvert ajánlanék, éles töltényekkel.

A rendőröknek tálalni kell a bűnözőket, vagy azért vannak, hogy ők kapják el és megvédjék a lakosságot. Amúgy ott ahol a rendőrség hatékony a bűnözés sem szaporodik el. Miért fizetjük az adót?!

Egyelőre a kutya jó megoldás. Gázfegyver a retikülbe.

Melyik megyében élsz?

Nem gondolt a településetek arra, hogy önkéntesek összefogjanak a kisebbséggel szemben és megvédjék magukat, ha a rendőrség erre nem képes?

2014. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:

Ha gyakorolsz is, akkor talán inkább gumis. Ha csak keveset vagy hajlandó gyakorolni, akkor inkább gáz.

A gumi hatástalan, ha nem talál, gázzal azért könnyebb pontosnak lenni.

2014. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kutyák!!!
2014. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

kisebbségben élő honfitársaink rettegnek a kutyuláktól :D

rádásul a kutya kiváló társ is :)

2014. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekünk van kutyánk, a szomszéd gyerek megöröklte az apja alkoholizmusát, bekattant, és molesztálja a kutyánkat, lehet, meg is ütötte, mert beteg lett.

A kutya sem hosszú távú megoldás,meg is mérgezhetik...

2014. dec. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jácint78 ***** válasza:
...en polgarorseget es sajat rokonaim kutyakkal eszkozokkel felszerelkezve biznam meg egy ilyen diplomatikus megbeszeles soran ez megtenne a hatast de a rendorseget es feljelentest is hasznalhatsz...de fontold meg a koltozkodest is ..ja es ne mutasd ki a felelmedet es haragodat felejuk
2020. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!