Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebből lehet bírósági tárgyalás...

Ebből lehet bírósági tárgyalás? Letöltendő?

Figyelt kérdés
2010-ben volt egy kisebb incidens az én sérelmemre. Megvertek. 2011-ben jött egy levél, hogy "Értesítem, hogy az ön sérelmére elkövetett bűncselekmény miatt, xy ellen vádiratot nyújtottam be a Városi Bírósághoz. 2012-ben jött még egy levél, hogy fenntartom e a vallomásomat. Azóta nem jött semmi válasz. Nem kerestek. Várható még ezek után valami? Ennyi év után?
2014. dec. 10. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után nem sok minden lesz jár.
2014. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Már*
2014. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az eljárás lezárásáról szokás a sértettet értesíteni, szóval lehet hogy még folyik? Érdeklődj az ügyészségen!
2014. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
bírók... mocskok ... ügyész... mocskok... takarítónő a rendőrségen mocskok... rendőőőr mocskok
2014. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az értesítő leveleden van ügyiratszám és az ügyintéző neve akinél érdeklődhetsz az ügyedben!

Elképzelhető,hogy lesz bírósági tárgyalás hiszen"xy ellen vádiratot nyújtottam be a Városi Bírósághoz."

Magánszemély vagy az Ügyészség nyújtotta be a vádiratot a bírósághoz? Aki téged bántalmazott azt megtalálták egy másik ügyben ami súlyosabb volumenű lehet és a te bejelentésed plusz bizonyítékként szerepel a büntetőügyben. Az ügy elhúzódása lehet bizonyítékok összegyűjtése és más áldozatok felkeresésének az ideje. Sajnos nagyon sokat kell várni a bíróságok megmozdulására és még többet arra,hogy valamit csináljanak! Igen várható még valami:az értesítések meghosszabbítják a határidőt és azt mondják foglalkoznak veled! Nem tudni mit követett el az aki téged is bánthatott,ám ha súlyos akkor a bűncselekmény elévülési ideje is elég sok!

2014. dec. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem nyújtottam be semmit, feljelentést se tettem. Ennyi történt csak amit leírtam a kérdésben. Van olyan, hogy az én távollétemben lezárul? Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 12. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:

"2010-ben volt egy kisebb incidens az én sérelmemre"

Kedves Kérdező!Átmásoltam a kérdésedből egy részletet.Azt mondod a kommentben,hogy te nem nyújtottál be semmit,akkor miért találtak meg téged? Hol,milyen környezetben történt az incidens? Esetleg a 2010-es vagy egy másik esemény miatt volt szükség az értesítő levélre? Netán szoros kapcsolatot ápolsz azzal aki ellen eljárás indult? Milyen sérelmet szenvedtél el? Mégis mit írnak még neked a tájékoztató levélben? Ha megkérdezik tőled:fenntartod-e még a vallomásodat akkor csak tettél valamit. Nagyon gyakori az igazságszolgáltatástól,hogy akkor lépnek amikor te már rég elfelejtetted miről van szó! Szerintem jó lenne ha felkészülnél és nem érne váratlanul az eset.

2014. dec. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy rendőrségi kihallgatás volt még az eset után. Ott elmondtam mi történt.
2014. dec. 14. 08:13
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdező azt írta, jött egy levél, melyben megkérdezték, fenntartja-e a vallomását.


Szerintem ez egy írásbeli tanúvallomás engedélyezése lehetett, ami elépg volt, és már rég befejezték az ügyet nélküle.

2015. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta keresett téged megint a rendőrség, kérdező? Van valami új fejlemény az üggyel kapcsolatban?
2020. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!