Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Decemberben volt az esküvőnk,...

Decemberben volt az esküvőnk, mit tehetnék most?

Figyelt kérdés
A nagy készülődésben elmaradt a házassági szerződésünk aláírása. A férjem azt mondta, hogy nem baj, majd később aláírjuk. Meg volt az esküvő, most bejelentette hogy meggondolta magát, nem írja alá. Milyen jogi lehetőségek vannak a kezemben?

2015. jan. 4. 15:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Persze, az anyakönyvvezető elengedett anélkül, vagy mi ? :D
2015. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Szavazzunk! Kinek van elege az egy napra jutó 100. házassági szerződéses kamukérdésből???
2015. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

jajj bocs... Félreolvastam...:(



hát így nem sok értelme van az egész házasságnak. És nem a szerződés miatt, hanem mert megállapodtatok vmiben és most ő tesz rá magasból.

Am én nem vagyok házassági szerződés-párti, de ha így volt az egyezség ganyéság, hogy nem írja alá utólag.

2015. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
jelen.
2015. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

inkább beszéljetek róla, hogy miért nem akarja aláiratni? Lehet nem ért egyet valamelyik részével, de át tudnátok úgy fogalmazni, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

Egyébként én úgy tudom, hogy a bíróságon te kérelmezheted a házassági vagyon közösség "megszakítását" (vagy hogy hívják), de ez egy hosszabb procedúra, és természetesen bizonyítanod kell, hogy jó okod van, amiért nem akarod!

2015. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Ma ez a 4-dik olyan kérdés ami házassági szerződésről szól.. Most akkor elmarad a

- abortuszra menjek?

- megcsalás belefér

- anyósjelölt egy hárpia

- úgy érzem van ikertestvérem, de anyu tagadja

- elcserélt gyerek vagyok

- szerintem örökbe fogadtak


kérdések?????

2015. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Ami eddig a tied volt, tied is marad. Amit ezutan vesztek az lesz kozos. Vagy most rogton elvalhattok.
2015. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
már a kamuzás sem a régi :D
2015. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én többet keresek mint a férjem. Ezért van szükségem a házassági szerződésre. Nem érezném igazságosnak ha valamikor esetleg válásra kerülne sor, akkor 50-50%-ban osztozzunk.
2015. jan. 4. 16:04
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

En tegnap delutan hianyoltam a tinisirast, hogy

"anyam nem enged el"

"anyam miert ilyen velem??"

"El akarok koltozni, mit tegyek"? :D

2015. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!