Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megéri feljelenteni? Legalább...

Megéri feljelenteni? Legalább 5 hónapja tartoznak nekem egy bizonyos összeggel. ( Több 10 ezer FT. ) Az illető vállalkozó és már vagy 20 féle verziót hallottam tőle a fizetéscsúszással kapcsolatban! Milyen következményekkel jár egy ilyen folyamat?

Figyelt kérdés
Elég kényes helyzet, mivel ismerős által találtam ezt a céget, de azóta kiderült még jópár dolog! Sajnos nem éppen jó dolgok.

2015. jan. 4. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Írtatok szerződést? Mert ha nem akkor felesleges feljelentéssel próbálkoznod, akkor ez a pár tízezer forint szép tanulópénz. Sajnálom.
2015. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már biztos nem fog fizetni :/
2015. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm a gyors válaszokat! Azért azt megemlíteném hogy tudok/tudnék tanúkat vinni és van nyoma annak hogy neki dolgoztam egy adott helyen ( nem szerződés, de napi jelenléti ív, ami le lett adva ). Ezek mellett/ennek fejében?
2015. jan. 4. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem volt semmyilyen szerződésed, akkor nem követelheted sajnos - Átverés -
2015. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több hónapja ?

Talán már az első hónap után ott kellett volna hagyni

2015. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!