Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki összetudná nekem...

Valaki összetudná nekem szedni, hogy a szórakozóhely milyen pontokon sértette meg a törvényt?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, kb. milyen büntetést kapnának, ha ezeket több, mint 20 szemtanúval gazolnánk. (Lehetne-e bíróságra vinni, vagy max. azzal fenyegethetjük őket, hogy megírjuk ezt a pletykalapoknak.)

Életemben először voltam szórakozóhelyen, az after party-mon. Meggyőztek, hogy soha többé ne menjek el.

-kiskorúak itatása

-Mi erőszakot nem alkalmaztunk, szórakoztunk, az egész konfliktus kiváltó oka az volt, hogy meglökte valamelyikünk a tánctéren, ami után bocsánatot is kért.

A szervező ezt nem volt hajlandó elfogadni, és verekedni akart mindenképpen. Megkértük, hogy akkor menjen a tánctér másik részére, ne zavarjuk egymást, mi nem ismerjük stb.

-az egyik szervezőjük (részegen) elkezdte hátulról fejen ütögetni az embereket. Amikor ezt meg akartuk beszélni, hogy mégis milyen megfontolásból oda szaladt a securitysekhez, és bezárták a klubot, minket mind kidobtak az utcára, úgy, hogy nem tudtunk hazajönni

- a securityshez oda akartunk menni tisztázni a dolgot, de amikor meglátta, hogy közeledünk felé a legkisebbet közlünk torkon ragadta, és elkezdte szorítani a nyakát (ezt pl. nem tudom, hogy minek lehet beadni a bíróságon, mivel elvileg képzett személyről van szó)

- ezután a securitys mögül előrontott a szervező, engem pofonvágott, majd vissza szaladt, és a csaja átölelte, nehogy hozzá érjen valamelyikünk ( amit jól is tett, mert 20-an voltunk, mind láttuk, és ott már kezdett elszakadni a cérna)

- a nője és a securitys mögött a szervező halálosan megfenyegetett engem ( 5 perc múlva legyél kint, ha van f***od, megöllek, te k...)

-Ezután dobtak minket ki, a securitys közben azt mondta, hogy ez a buli nem rólunk szól, és takarodjunk.

Mi odamentünk azért tisztázni vele a dolgot, de meg se szólalhattunk, mert ő is megfenyegette egyik évfolyam társunkat, hogy ha nem megy onnan, akkor szétveri. (jelzem, ez már az utcán volt.)



2015. jan. 17. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Részeg összebalhézás, senki sem sérült meg.. Ha ezt a sztorit előadjátok a rendőrségen, a másik fél meg a saját verzióját(mert biztos vagyok benne hogy ők máshogy látták) úgy dobnak ki titeket mint a macskát sz..rni.


Vond le a következtetést, ne járj ilyen ergya helyekre és lépj tovább. Mit akarsz ezen beadni a bíróságon? Nem lett semmi bajotok..

2015. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám annyiban ha ennyi tanú volt. Tegyél feljelentést.
2015. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első, értem mire gondolsz, de azt hiszem, azt egy szórakozóhely sem engedheti meg magának, hogy az egyik szervezője részegen verekedést kezdeményezzen.

Mellesleg nem akarom őket feljelenteni, csak akkor, ha nem kérnek hivatalos bocsánatot, és megkérem őket, hogy a bulin készült "party"-képeket, videókat semmilyen célra ne használják fel. (Nincs rajta olyan amit szégyellnék, de egy ilyen céget soha nem reklámoznék)

2015. jan. 17. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra várhatsz. Ha bocsánatot kérnének az egyenlő lenne egy beismeréssel.
2015. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Relaxed ***** válasza:
Szerintem keress olyan embereket akiknek szinten volt hasonlo kellemetlen tapasztalata ilyen szorakozohelyeken, majd szepen ta'laljatok ki valami tvmusornak ... valoszinuleg nem ti vagytok az elsok akiket serelem er.Marpedig nekem annak tunik, es megalazo lehetett.Ne hallgass az olyanokra akik arra buzditanak , alljatok felre, pont h az ilyen mentalitas miatt tart ott Magyarorszag, ahol most: nem allunk ki a jogainkert!!! Fulet-farkat behuzva szolgamodra a sarokba kucorgunk! hat nem! a securitisekrol meg amugy is sok embernek meg van a velemenye. ;) tanuk vannak, ha tuti vagy az igazadban, akkor hajra!
2015. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tékozló homár. A rendőrt ott, azonnal ki kellett volna hívni.

Szekussal meg ne izmozz, ha nem vagy képzett harcművész, vagy ex-kommandós. 3-an 4-en rád ugranak, ha alulra kerülsz, vagy beszorítanak, esélyed sincs 4 mázsa ellen.

2015. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló.

Nem képzett harcművész vagyok, hanem képzett küzdősportoló. Mellesleg a társaságunkban volt egy fekete öves jiu-jitsu-s, és egy djudo-s is.

Am. meg 2 szekus volt, mi meg nagyon sokan. Ha tényleg olyan durvára fordul a helyzet, akkor kifordítjuk őket a segglyukukon keresztül.

Mellesleg y kérdés nem erre vonatkozott.

2015. jan. 17. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami saratok biztosan volt, különben most nem lenne ez a kérdés és ment volna a feljelentés.
2015. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Volt sarunk, véletlenül meglöktük.

Emellett nem hiszem, hogy érettségi évében király lenne tárgyalásokra járkálni.

A mi iskolánkban ugyanis nem mekisnek tanulnak az emberek, 440-470 pontokat meg nem lehet tanulás nélkül összekaparni.

2015. jan. 17. 17:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nyeld le a békát.
2015. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!