Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni abban az...

Drothaj kérdése:

Mit lehet tenni abban az esetben hogyha éltek valahol 18-éve és a szomszéd össze férhetetlen? Mindenért kötekszik meg akar késelni és amikor rendőrt hívsz be viszik és 72-óra múlva kint van és kezdi előröl esetleg valaki tud ajánlani egy jó ügyvédet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem igazából semmit nem lehet vele csinálni.

Egyszer egy tanárnőm mesélte, hogy 10 évig lakott mellette egy c-típusú asszony aki folyton fenyegette, meg zaklatta. Magas téglakerítést épített, kutyákat tartott, hogy valahogy védje magát. Ő is mindig feljelentette, de mindig kiengedték és kezdte elölről. Úgy lett vége, hogy a c-típusú asszony tüdőbeteg volt, és amikor egyszer elvitték a rendőrök, nem volt nála a spraye, rohamot kapott és meghalt.

Sok szerencsét kérdező. Ilyenkor tényleg csak a csoda segít. Vagy az elköltözés.

2015. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
annyi a baj hogy nem tudom meg oldani a költözést és az a baj hogy akiről én írok ő is c.típusú és életveszélyesen fenyegeti a gyermekeimet hogyha ki mennék és meg verném vagy csak belekötnék azonnal el vinnének a rendőrök mert ő c.típusú én annak örülnék ha kapnék egy normális ügyvéd nevet aki segít is nekem mivel a szomszéd ház önkormányzati tulajdon több 10 000-ft ba került már a házunk javítása hátul mert ők szét rombolják kutyáimat dobálja!
2015. febr. 15. 14:42
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. A rendőrség és az igazságszolgáltatás mindig a cigányok pártján áll.
2015. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

A: Rendőrség, Rendőrség, Helyi önkormányzat, Rendőrség, Bíróság,

B: végső megoldás. Néhány kemény kötésű, megkülönböztethetetlen kinézetű zsoldos, egy temető tulajdonos, vagy egy profi patológus, esetleg egy kiéheztetett disznófarm. És nem lesz több prb. A zsaruk impotensek sok helyen. Ezért a disznókkal való megetetés tűnik a leghumánusabb megoldásnak.

2015. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha rendőrség nem segít, akkor keresd a helyi jobbikos képviselőt, talán ő nem olyan magatehetetlen.
2015. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

3:

Aha, biztos azért vannak tele a börtönök cigányokkal, mert az ő pártjukon áll az igazságszolgáltatás. Logikus.


Kérdésre:

Amíg nem csinál semmit, ami a BTK szerint bűncselekmény, vagy ha csinál, de nem tudod bizonyítani, addig nem sok mindent tehetsz. Esetleg hang vagy videó felvételt próbálhatsz készíteni amikor fenyeget. Azzal már lehet valamit kezdeni.


[link]

2015. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ma is be rúgták a labdát mondtam nem adom vissza és ide jött rugdosni a kaput meg mondta ha ki megyek az utcára el vágja a nyakamat meg gyermekeimét is és a feleségemét is ha el megyek itthonról dolgozni és ilyenkor mit tudok tenni?? ha nem dolgozok akkor a családiból fogunk élni mint a c.típusúak?? amúgy 3-gyermekem van!
2015. febr. 15. 15:15
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

"Aha, biztos azért vannak tele a börtönök cigányokkal, mert az ő pártjukon áll az igazságszolgáltatás. Logikus."

Valóban nagy arányban vannak cigányok a börtönökben, de messze nem akkora arányban, mint a bűnözők között.

2015. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
A lakás értékvesztése a szomszédok miatt jogerőre emelhető vajon?
2015. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

8:

Na, ezt ugyan honnan tudod? Linkelj már valami statisztikát erre.

2015. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!