Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A postás nem kézbesítette...

A postás nem kézbesítette levelemet, nem hagyott értesítést, hanem úgy döntött visszaküldi a feladónak, mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés

Egy fontos levelet vártam, de a szomszédom (a már agyilag zokni anyám) azt mondta a postásnak hogy mostanában ritkán vagyok otthon, a csomagot nem tudom átvenni. A postás nem hagyott értesítést a postaládámban, hanem úgy döntött visszaviszi a postára és majd visszaküldik a feladónak, mert nem tudta kézbesíteni.

A szomszédom mondta, hogy keresett a postás, de elküldte.

Mit tehetek, hogy megkapjam a levelem és soha többé ne történhessen meg ez?



#posta #lopás #levél #csomag #magánélet sértése
2015. jún. 29. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel sajnos én is találkozok időnként. Bemegyek,hogy "He?"...aztán megy a "Bocsánat!".. ekőkerítik,ha akarják!
2015. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj be a postára(vagy esetleg még ma hívd fel őket telefonon), próbáld meg "megállítani" a csomagodat, nehogy visszaforduljon, kerítsd elő a postások főnökét, jelezd neki a postás viselkedését + próbálj meg a postással is beszélni, hogy ne haon anyádra.

Ha a postást nem tudod elérni, akkor az ajtódra vagy postaládára írd ki neki, hogy MINDEN ESETBEN HAGYJON ÉRTESÍTŐT!

Én is így jártam :-( Csak nekem gyárilag fel sem jött :-(

2015. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne haon=ne hallgasson (hülye klavi ki-kihagy)
2015. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A telefont már próbáltam, de nem veszik fel. Az biztos, hogy holnap panaszt fogok tenni a postás ellen, ha lehet fel is jelentem.

Köszönöm a gyors válaszokat!

2015. jún. 29. 16:51
 5/9 Duenna ***** válasza:
100%
Igen, tegyél panaszt, az majd helyrerántja a dolgokat.
2015. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérheted a levelet a feladótól.
2015. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már az itteni postás is lesz@r mindent,még cetlit sem firkant.Bagót sem keres,nem is csodálkozok...
2015. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az biztos, hogy holnap panaszt fogok tenni a postás ellen, ha lehet fel is jelentem. "


Panaszt tehetsz illetve bejelentheted, feljelentést csak a Rendőrségen tehetsz, nem keverni a kettőt.

2015. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2016. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!