Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki, aki megmenekült...

Ha valaki, aki megmenekült valakitől azt állítja, hogy az illető meg akarta erőszakolni, és meggyilkolni, de bizonyítani nem tudja, hisz megmenekült mielőtt baj történt volna, akkor azzal, aki bántani akarta, mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Tehetnek valamit a lány védelmében?

Gondolom le nem tartóztathatják az illetőt ugye?

Egyáltalán tesznek valamit bizonyíték nélkül, vagy ilyet bárki mondhat?


2015. júl. 12. 20:05
 1/5 Crisopher ***** válasza:
100%
Bizonyíték nélkül aligha tudnak bármit is tenni. Bárki mondhat ilyet egy rossz akaróra is akár, de bizonyítani minden esetben tudni kell a kísérletet is. Maga a kísérlet egyébként bűncselekmény, de ha semmilyen nyoma nem maradt, úgy nehéz a hatóságoknak mit kezdeni vele.
2015. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
engem megtamadott egy ferfi ejszaka a nyilt utcan ,gazspret fujt az arcomba.vegul egy jarokelo miatt elrohat ,az pedig azonnal rendort hivott.mivel az eroszak nem tortent meg ,korhazban ellattak ,a nyomozo atturta a taskam tartalmat ,es mivel talalt benne egy fujos deot ,lezarta a dolgot azzal ,hogy ezt magamnak is okozhattam .igaz ,hogy ket napig alig lattam es zold szinu lett a szemfeherjem.azok utan sem lett semmi ,hogy kiderult az illeto neve ,lakcime ,szamtalanszor talalkoztam is vele sajnos (kisvaros).ugyhogy ennyit errol ,ha nem velem tortent volna el sem hinnem ,annyira abszurd.
2015. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolsó

Az erős...

2015. júl. 13. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
H amégegyszer ilyen kötsög nyomozóval tlaálkozol ,akkor menj el az ügyészségre és tegyél panaszt. Úgy megszivatják, hogy egy jó darabig nem tér magához.
2016. jan. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ott kezdődik a probléma, hogy az állampolgár nincs tisztában a saját jogaival.

a bünözők azonban nagyon is s vissza is élnek vele. tud valaki valami összefoglaló linket ahol erről olvashatunk?

2016. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!