Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti hogyan szavaznátok egy...

Ti hogyan szavaznátok egy ilyen népszavazáson? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Egyetért-e ön azzal, hogy a jelenleg forgalomban lévő nyugtatók (Xanax, Rivotril, stb.) helyett a depresszióval, szorongással küzdő betegek legálisan juthassanak hozzá marihuánához, egészen pontosan az indica fajtákhoz?

2015. okt. 17. 22:12
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
90%

# 29

Akkor azokat is be kellene zárni akik alkoholt fogyasztanak!

2015. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

"Az elterelés persze mentesít minden büntetés alól, de azt sem lehet akárhányszor, meg hát ki kíváncsi arra a bohóckodásra?"


Igen, elterelés. Tehát nem fogsz kapni. Mondjuk aki annyira amatőr, hogy ezzel elkapják többször, az rohadtul meg is érdemli. Mondjuk ehhez kb az kellene, hogy a rendőrkapitányság büféjében kezded el tekerni a spanglit és közben kölcsönkérsz valami papírt a csigához.

2015. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
6%

Kedves 31-es! Te vagy esetleg Covevant? Mert ha igen, akkor nem kérünk a gyűlöletbeszédedből!

Üdv: a magyar nép.

2015. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Milyen gyűlölet beszéd?

Nem vagy kicsit egoista hogy te egymagad hiszed a magyar népnek!

2015. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
59%

Az általad leírt gyűlöletbeszédet! Te magad leírod, hogy utálod a magyarokat. De tudod, nem szokás szeretni azt egy nép körében, aki ezt így, szó szerint leírja.

Ha én egoista vagyok, akkor a drága drogosaid nem azok? Amikor azt hiszik, hogy belőlük áll a világ? Vagy az más?

Egyébként leírhatnád miért utálsz minket, magyarokat. Ugyanis nem igazán értelek.

2015. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Én egyik okként pont az ilyen fröcsögő, magyarokat ócsároló drogos liberátorok miatt szavaznék nemmel mint ez a 2 példány a kérdésnél! (Vagy éppen 1 nyomja 2 regen az is lehet. :D)
2015. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

# 35

Mutass már meg hogy én ilyet hol írtam? :D

Ki hiszi azt hogy körülötte forog a világ?

Valami mentális betegségben szenvedsz hogy képzelődsz?

Az a gyűlölet beszéd amit most pont te csinálsz!

2015. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
91%

# 35

Te valamtől nagyon kész vagy ember :D

2015. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
57%

36-os! Melyik kettőre gondolsz?

Covenant: ez vagy te, látod! Ócsárolsz minket, magyarokat, a saját hazánkban, Magyarországon, a saját nyelvünkön. Két-három hónap elteltével meg tagadod!

Had kérdezzem már meg, te magyar vagy?

2015. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

"36-os! Melyik kettőre gondolsz?"


Akivel vitázol, meg a 74-esre pl.

2015. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!