Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan kereshetek meg egy...

Hogyan kereshetek meg egy személyt, ha telefonszámot tudok csak?

Figyelt kérdés
Elloptak 50 ezer ft érték felett tőlem egy tárgyat és elvileg feljelentéssel nem érek el semmit. Felszeretném keresni, de csak egy telefonszámot és egy települést tudok.
2015. okt. 20. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy felhívod.
2015. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem veszi fel a telefont. Próbáltam több külömböző telefonszámról, kétszer beszéltem vele, de mostmár nem veszi fel.
2015. okt. 20. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
"elvileg feljelentéssel nem érek el semmit" - ezt miből gondolod?
2015. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem rendőr ismerősömmel. 2 hónapja történt az eltünés és most találtam rá az interneten. Felhívtam, hogy "érdekel" az áru, utána megmondtam, hogy ellopta és fel fogom jelenteni, azóta nem veszi fel a telefont és hírdetést is levette. És a nevét szeretném valahogy telefonszám alapján kideríteni. Egyedül a hirdetési neve van meg, az is a barátnője keresztneve lehet
2015. okt. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!