Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igényeltem ezt a 22 ezer...

Igényeltem ezt a 22 ezer forintos segélyt még szeptember 20 án de se határozatot se pénzt nem kaptam még, pedig ez nekem jár, ilyenkor van valami törvény ami mellettem áll?

Figyelt kérdés
hiába járkálok oda hetente nem intéznek semmit, mindig azt mondják majd felhivnak h mi a helyzet de sose hivnak, nem hajlandoak semmit sem intézni nekem, pedig volt munkahelyem és nekem ez járna, meg keressek jelenleg is de amig nincs semmi addig ezt meg kellene adniuk nem? föleg a TB miatt lenne fontos h az ne vesszen el mert sokat kell orvoshoz járnom, elöször a munkaugyi központbol kaptam támogatást az lejárt, és utána igényeltem ezt, de ezek semmit nem intéznek, semmibe vesznek engem, ezekre nem hat a szép szo, mi csináljak legyek agressziv? beszéljek csunyán? mégis mit tegyek? kellene ez a támogatás, ilyenkor van vmi törvény ami mellettem áll? mivel tudnám öket rábirni h intézkedjenek végre?

2015. nov. 9. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra mert az neked mindenképp jár.
2015. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Így van legyél agresszív, és akkor kapsz támogatást, egy olyan helyen ahol bizonyos okokból csak kívülről van kilincs! Mondjuk Szegeden vagy Tiszalökön jó helyed lenne!
2015. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána, lehet hogy munkanélküli segély is járna, az több.Most direkt húzzák az időt a segély megállapítással, hogy a felét lecsíphessék.Én Okt, elején igényeltem és csak Decemberben fogok kapni, hiába igényeltem azonnal, mégis csak októberinek a felét kapom valamiért.És csak de.-től teljes összeg.Roh adékok a koldust is meglopják!
2015. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Előző! Nekem isten bizony megérné, hogy az ilyen hozzád hasonlóknak ne jusson se munka, se normális megélhetés, csak havi 1 Ft az adómból.Mert kb annyiba kerül neked havonta egy segélyezett.Sajnos az oligarha csürhe ennél többet él fel adónkból, de látom az nem izgat.
2015. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetro ***** válasza:

20.07

hogy kerülne már egy forintba egy segélyezett az adójából? talán esetleg 0,000001 forintjába.

2015. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És az illegális migránsokat szó nélkül eltartanátok, tán mér örülnétek is neki, hogy minél többen jöjjenek. A saját bajba jutott honfitársaitokat meg lenézitek. Milyen magyar emberek vagytok ti? Én sokkal inkább támogatnék egy munkanélküli, ámde dolgozni akaró, és munkát kereső magyart, mint egy illegális migránst, akinek semmi joga nincs itt lenni. Miért nem lehet azt megoldani, hogy én úgy rendelkezem, hogy az adómat a magyar munkanélkülieknek ajánlanám föl, időseknek, gyerekeknek, de nem a migránsoknak?
2015. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!